reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo Proszę o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
3
Witam serdecznie mamy problem z dziewczyną mamy jedno dziecko co ma 3 miesiące i co się okazało po porodzie po 3 miesiącach brak okresu miesiąc zrobione 3 testy wszystkie II kreski pozytywne nie mamy warunków na drugie dziecko dziewczyna jest załamana i chce usnąć to dziecko wiem ze to nie legalne ale nie mamy wyjścia jak to zrobić błagam o pomoc :(((((
 
reklama
Rozwiązanie
Zamykam wątek. Napisała osoba, która zadała konkretne pytanie i liczyła na odpowiedź, a nie na hejt. Spotykają się na BB osoby, które mają różne poglądy i zależy nam żebyście się nawzajem szanowali. Żadna z Was nie była proszona o ocenę. Rozumiem, że może być niezgodna z Waszymi wartościami, ale nie znając całej sytuacji można ocenić bardzo pochopnie i niesprawiedliwie.

Nie ma we mnie zgody na takie wpisy. Ludzie mają prawo wyboru. W dodatku, jeśli zamiast wsparcia, np. takiego jak napisała w pierwszym poście @Destino zostałybyście obrażane, poniżane i szykanowane, to szukałybyście pozytywnych rozwiązań? To bardzo słabe.

Aneta19844 w Polsce aborcja i namawianie do niej jest nielegalne. Trzeba się wspomóc...
@Aneta19844 to rodzynek, nie dziecko? Mowisz to wsrod osob, ktorym lata zajmuje zajscie w ciaze, walką jest jej utrzymanie i urodzenie dziecka. Rozumiem, ze sytuacja w domu jest nieciekawa, kiedys przezylam podobna sytuacje i usuniecie ciazy. Nikt na tym dobrze nie wyszedl. Lepiej porozmawiaj z dziewczyna i zastanowcie sie co mozecie zrobic, jak ulozyc zycie, by dziewczyna byla spokojna, a dzieci mialy szanse na dobre zycie.
 
reklama
Ja czegoś nie rozumiem. Wnioskując po Twoich wypowiedziach zakładam, że dziecko było wpadką. Wpadki nie biorą się znikąd. Jest seks jest szansa na ciąże. Skoro go uprawiacie, to chyba o tym wiecie? Trzeba było myśleć wcześniej o tym, co zrobicie, jeśli znowu zaciążycie, a nie po fakcie szukać rad, jak dokonać aborcji. Totalny brak mózgu.
No taka prawda niestety brutalna niewiem ile maja lat ale zachowują jak małolaty jak dziecko ma 3miesaice a drugie ma niby 6tygodni to gdzie tu logika jest...
 
Ja również nie popieram aborcji. Dla mnie człowiek jest człowiekiem od chwili poczęcia a nie rodzynkiem bo może ma i 3 milimetry ale ma serce i żyje tak samo jak Ty czy ja. Rozumiem, że jest Wam ciężko i nie mnie Was oceniać ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Skoro Wam nie pomoże rodzina to warto rozmyslac nad oddaniem do adopcji. Tak jak koleżanki pisały. Jest wiele par co bardzo pragnie mieć dzieci a Wy możecie im właśnie pomóc. To niejest wina dziecka, że jest na świecie. Samo się ma świat nie pchało. Ono dostało dar życia i nie dane Wam jest mu to odebrać.
 
Skoro masz dostęp do internetu to znajdź zagraniczna klinikę która przeprowadzi aborcje. Niestety nie powiem w jakim kraju szukać bo nigdy jakos nie musiałam korzystać z takiej opcji. Może w państwach ościennych?
Za taki zabieg się napewno coś płaci. Ile to nie wiem. Stać was na to? Bo na piękne oczy nikt nie wykona.
Jestem tez pełna podziwu. 3 miesięczne dziecko w domu a dziewczyna w 6 tygodniu kolejnej ciazy. Wow.
Tak na przyszłość....przez około rok po porodzie kobieta jest tak płodna, ze może zajść w kolejna ciąże niemalże od samego spojrzenia na chłopa. Na miłość boska kupcie wielka paczkę kondomów skoro nie udaje się dziewczynie trzymać nóg razem bo w tym tempie to się własnej drużyny piłkarskiej dorobicie w 5 lat.
Jest tez takie powiedzenie „nie uważałeś jak robiłeś to teraz rób jak uważasz”.
 
Witam serdecznie mamy problem z dziewczyną mamy jedno dziecko co ma 3 miesiące i co się okazało po porodzie po 3 miesiącach brak okresu miesiąc zrobione 3 testy wszystkie II kreski pozytywne nie mamy warunków na drugie dziecko dziewczyna jest załamana i chce usnąć to dziecko wiem ze to nie legalne ale nie mamy wyjścia jak to zrobić błagam o pomoc :(((((
Wyjechać za granicę do kliniki gdzie się tym zajmują. W Czechach, Słowacji i Austrii aborcja jest legalna, dodam że Austria to koszt od 500 do 700 euro. Resztę sami szukajcie, wiesz co to Google więc chociaż informacji szukaj na własną rękę. Nie ciężko znaleźć jak się chce.
 
DZIEWCZYNA PANIKUJE I NIE CHCE TEGO DZIECKA NIE DAMY I PROSI BARDZO O POMOC I NIE CHCE URODZIĆ BO BĘDZIE GNUJ W DOMU TAKA SYTUACJA MASAKRA PROSZĘ O POMOC JAK TO MOŻNA ZROBIĆ CO I JAK BO NIE WIEM CO MAM ROBIĆ JUŻ
Będzie gnój w domu ? I to jest w tym najważniejsze ? Może lepiej pomyśleć o tym, że robiliście to z głową. Macie jedno maleństwo , więc doskonale wiecie jak łatwo zajść w ciążę. Według mnie powinniście wziąć to na klatę, najważniejsze jest dobro dziecka poczętego ! To nie jest śmieć, który można łatwo wyrzucić. Skoro to początek ciąży, to macie sporo czasu na oswojenie się z myślą. Nie jesteście pierwszymi , którzy byli lub też są w takiej sytuacji. Trzeba zbierać konsekwencje swoich czynów.
 
Skoro jestes takim mężczyzna ze potrafisz zapladniac w takim tempie to wez na siebie odpowiedzialność za wacka i pokaz ze jestes w stanie zapewnić rodzinie dobry byt. Wnioskuje ze jesteście malolatami po slowach bedzie gnoj w domu. A jak zrobiliście drugie dziecko nie myslales o tym? Określenie dziecka to rylko rodzynek nie dziecko... Popatrz na te 3 miesieczne niemowle i zastanow się bo to tez byl tylko rodzynek. Pytasz sie w necie gdzie szukac aborcji? Daremny pomysl. Jesli naprawdę nie jestescie w stanie zapewnić dziecku dom to moze warto isc do opieki i dowiedzieć się co zrobić jest tyle par które nie moga miec dzieci. Pomyslcie o tym
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry