reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo Proszę o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
3
Witam serdecznie mamy problem z dziewczyną mamy jedno dziecko co ma 3 miesiące i co się okazało po porodzie po 3 miesiącach brak okresu miesiąc zrobione 3 testy wszystkie II kreski pozytywne nie mamy warunków na drugie dziecko dziewczyna jest załamana i chce usnąć to dziecko wiem ze to nie legalne ale nie mamy wyjścia jak to zrobić błagam o pomoc :(((((
 
reklama
Rozwiązanie
Zamykam wątek. Napisała osoba, która zadała konkretne pytanie i liczyła na odpowiedź, a nie na hejt. Spotykają się na BB osoby, które mają różne poglądy i zależy nam żebyście się nawzajem szanowali. Żadna z Was nie była proszona o ocenę. Rozumiem, że może być niezgodna z Waszymi wartościami, ale nie znając całej sytuacji można ocenić bardzo pochopnie i niesprawiedliwie.

Nie ma we mnie zgody na takie wpisy. Ludzie mają prawo wyboru. W dodatku, jeśli zamiast wsparcia, np. takiego jak napisała w pierwszym poście @Destino zostałybyście obrażane, poniżane i szykanowane, to szukałybyście pozytywnych rozwiązań? To bardzo słabe.

Aneta19844 w Polsce aborcja i namawianie do niej jest nielegalne. Trzeba się wspomóc...
Wystarczy wpisać w googlu. W krajach sąsiadujących z Polską jest wiele klinik, gdzie jest to możliwe. Do niektórych jeżdżą specjalne busy z Warszawy.
No tutaj nikt nie popiera aborcji musicie jakoś dac radę
Nie mów za wszystkich, proszę. Ja nie jestem za aborcja ale jestem za wyborem, chociaż sama bym tego nie zrobiła prawdopodobnie.
 
reklama
A ile wy macie lat? Nie wiecie że po ciąży można zajść w ciążę ponownie i to bardzo bardzo szybko? Poza tym nie najlepszym pomysłem jest pytanie o aborcję na forum przeznaczonym dla przyszłych i obecnych mam oraz kobiet które za tego jak to nazwałes ,,rodzynka" oddałyby wszystko a mieć z jakieś powodów nie mogą. Przepraszam ale odpowiedzialność niektórych ludzi na tym świecie mnie powala
 
A ile wy macie lat? Nie wiecie że po ciąży można zajść w ciążę ponownie i to bardzo bardzo szybko? Poza tym nie najlepszym pomysłem jest pytanie o aborcję na forum przeznaczonym dla przyszłych i obecnych mam oraz kobiet które za tego jak to nazwałes ,,rodzynka" oddałyby wszystko a mieć z jakieś powodów nie mogą. Przepraszam ale odpowiedzialność niektórych ludzi na tym świecie mnie powala

Muszę oddać sprawiedliwość bo ja na przykład nie wiedziałam jak szybko można zajść w kolejna ciąże. Byłam zdewastowana po pierwszym poronieniu do tego stopnia ze już nie chciało mi się czytać o ciazy i jej podobnych tematach.
Tak wiec druga ciąża była dla mnie totalnym zaskoczeniem.
 
Chłopie, weź na klatę rozmowę z rodzicami tej biednej dziewczyny. Przemysl co chcesz im zaoferować żeby pod Twoją opieką była ich córka i wnuki. Ojciec tej mlodej damy powinien Ci wlać porzadnie, żeś ją tknął nie zabezpieczając się. Chłopie, idź do swojej kobiety i powiedz jej, że to dziecko jest Wasze, że je chcesz i nie pozwolisz skrzywdzić ani jej, ani żadnego z Waszych dzieci. POWIEDZ JEJ TO, że bedzie ciężko ale sobie poradzicie. Daj jej poczucie, że jesteś w tej sytuacji odpowiedzialny, ona tego potrzebuje. Ciebie i twojej pewnosci. Nie aborcji. Stań na wysokości zadania jakie ma ojciec wobec swoich dzieci- a przypominam masz ich dwoje już-rodzynki to kup w sklepie, mega pakę, najlepiej wykup wszystkie i zjedz, mają dużo magnezu na myślenie A ono jest Ci niezbędne ! Masz sporo czasu na to, by zatroszczyć się o swoją RODZINĘ!

Nie popieram aborcji. Wybieram życie.
 
Nie prawda. Jestem niemal pewna, że postawa ojca dziecka ma tak bardzo istotny wpływ na to, czy kobita zdecyduje się na urodzenie czy zabicie dziecka, że gdyby panowie mieli prawdziwe męskie jaja a nie siuski w tęczowych majtusiach to wiele dzieci dziś by żyło a ich rodzice tworzyli by z nimi wspaniałe rodziny.

Dziś są w modzie chłopcy w skórze mężczyzny.
 
Jak można być tak znieczulonym, nieodpowiedzialnym aż do takiego stopnia? Usunąć bo akurat nie pasuje. Gdzie chodzi o życie. Nieważne ile ma czy 6 tygodni czy 20. Mi by nawet do głowy nie przyszło słowo usunąć, nawet jeśli byłoby chore odpukać. Jest tyle metod teraz antykoncepcji ze tylko debil dla mnie mówi ze wpadł. To nie wpadka robi się to ze świadomością ryzyka.
 
Nie prawda. Jestem niemal pewna, że postawa ojca dziecka ma tak bardzo istotny wpływ na to, czy kobita zdecyduje się na urodzenie czy zabicie dziecka, że gdyby panowie mieli prawdziwe męskie jaja a nie siuski w tęczowych majtusiach to wiele dzieci dziś by żyło a ich rodzice tworzyli by z nimi wspaniałe rodziny.

Dziś są w modzie chłopcy w skórze mężczyzny.
Homofobiczne teksty to sobie zostaw dla siebie.
@aniaslu myślę, że trzeba zamknąć ten post, bo zaczyna się robić niezły Meksyk w komentarzach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry