reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen dla niemowląt

ja też moge polecić wodne hobby. mała chodzi tam od 5 m. życia i jak narazie bardzo jej się podoba. Zajęcia ciekawe dziecko się nie nudzi, pani która prowadzi zajęcia ma podejście do dzieci i mam nadzieję że od września to ona będzie je prowadziła bo ostatnie zajęcia prowadziła właścicielka i jak dla mnie to już nie było to samo. Pozdrawiam
 
reklama
Interesujący post Wodnika, ale chyba zapisał sie tutaj tylko po to by popsuć komuś opinię ;)

My dzisiaj byliśmy pierwszy raz w Strefie H2O na Mierzynie. Filip nie ma jeszcze skończonych 3 miesięcy. dziecko było zachwycone! Nawet nurkowanie go nie przestraszyło. Instruktorka, widać kompetentna osoba, wie jak przygotować malucha do kontaktu z wodą. Jestem bardzo zadowolona. Zapisałam synka i będziemy co tydzień chodzić.
 
A w jakich godzinach i dniach można przyjść z dzieckiem na zajęcie zapoznawcze, tak jak ty, k8libby? Planujemy jechać z małą w grudniu do Laguny ale najpierw chciałabym ją jakoś przygotować, np. na basenie.
 
Na zajęciach jest max 7 mam z dziećmi, więc tak z biegu nie da rady wejść, trzeba zadzwonić i się umówić :)
 
Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, bo każdemu nie da się dogodzić. Ja myślę, że głównym problemem AA jest jego właścicielka, która jest dość trudna osobą. Miałam z nią do czynienia na trochę innej stopie, więc wiem w czym tkwi problem :) Znam wiele mam, które chodzą do AA od lat i są bardzo zadowolone, ale to też może kwestia potrzeb, jedni mają małe inni bardziej wygórowane. Do AA będzą przychodzić i odchodzić, biznes się kręci, kasa wpływa, więc właścicielka problemu nie widzi.

Ja polecam strefę H2O, jest super :) Czysto, miło i przyjemnie.
 
no właśnie to chyba nie miejsce na takie wpisy, a po drugie niezłą reklamę robi sobie aquaacademy jeżeli tak od razu straszą sądem to lepiej z nimi nie zadzierać :p
 
My dzisiaj byliśmy pierwszy raz w Strefie H2O na Mierzynie. Filip nie ma jeszcze skończonych 3 miesięcy. dziecko było zachwycone! Nawet nurkowanie go nie przestraszyło. Instruktorka, widać kompetentna osoba, wie jak przygotować malucha do kontaktu z wodą. Jestem bardzo zadowolona. Zapisałam synka i będziemy co tydzień chodzić.

A ile kosztuje taka przyjemność w H2O?
Jestem ciekawa, bo z chęcią bym się wybrała na basen z Polą. Słyszałam o kilku szkółkach na SDSie, ale do Mierzyna nam bliżej :)
 
reklama
Wyciągam temat :)
Właśnie się rozglądam. Myślę o strefie H2O, lub jakiejś szkole na sdsie.
Możecie coś doradzić?
 
Do góry