reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BASEN

Tatoonie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2005
Postów
79
Miasto
Poznań
CZEŚC DZIEWCZYNKI,
dowedziałam się, że bardzo pomocne i wręcz wskazane jest zapisanie się na basen (jeśli oczywiście nie macie jakiś przeciwskazań od lekarza). Wiem też, że są specjalne zajęcia na basenach tylko dla kobiet w ciąży.
Czy może któraś z was wie, gdzie takie zajęcia odbywają się w Poznaniu?

napiszcie,
buziaki
Tatoonie :laugh:
 
reklama
czesc tatoonie. Ja jestem z Koziegłów i wiem, że u Nas na basenie prowadzone są takie zajęcie. Co prawda można sie zapisac indywidualnie lub czekac na odpowiednia ilosc osób w grupie ale podejrzewam że warto. Basen sie nazywa Delfin wiec adres mailowy w wyszukiwarce powinnas znalezc bez problemu, ja niestety nie mam do nich kontaktu. Pozdrowienia.
 
wielkie dzięki martucha-84, słyszłam, że podczas ciąży wskazane jest chodzenie właśnie na basen. ponoć po takich zajęciach poród jest łatwiejszy no i mięśnie są mocniejsze....

wyszukam i raczej się zapiszę.
 
Hej,

Ja też jestem w fazie poszukiwania basenu dla ciężarówek jest tego sporo w wawie.
jednak jest mały problem - moja skóra bardzo źle reaguje na chlor.... :( No cóż zobaczymy .... Najwyżej będę tak nakremowana że będę się przyklejać do ubrań ;D
 
Czechow!

Poszukaj basenu w którym woda jest ozonowana , a nie chlorowana, napewno w Warszawie taki znajdziesz.

Pozdrawiam!

Padiqq
 
Czechow ozonowana woda jest w Warszawiance na Merliniego - moze maja tez zajęcia dla ciężarówek. No i sprwadź AWF bo wiem że są tam zajęcia dla niemowląt wiec pewnie tez ozonowana. Aha i jeszcze na Spartańskiej (nauki pływania dla niemowląt tam nie polecam, ale może dla ciężarówek mają coś lepszego)

A może któraś wie cos o zajęciach dla ciążarnych na basenie w Lublinie lub okolicach? Pytałm w wątku ładnej mamy - ale cisza :(
 
reklama
Do góry