reklama

BASEN

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez Tatoonie, 25 Sierpień 2005.

1. Tatoonie

Tatoonie Zaangażowana w BB

CZEŚC DZIEWCZYNKI,
    dowedziałam się, że bardzo pomocne i wręcz wskazane jest zapisanie się na basen (jeśli oczywiście nie macie jakiś przeciwskazań od lekarza). Wiem też, że są specjalne zajęcia na basenach tylko dla kobiet w ciąży.
    Czy może któraś z was wie, gdzie takie zajęcia odbywają się w Poznaniu?

napiszcie,
    buziaki
    Tatoonie :laugh:

2. martucha-84

martucha-84 Zaciekawiona BB

czesc tatoonie. Ja jestem z Koziegłów i wiem, że u Nas na basenie prowadzone są takie zajęcie. Co prawda można sie zapisac indywidualnie lub czekac na odpowiednia ilosc osób w grupie ale podejrzewam że warto. Basen sie nazywa Delfin wiec adres mailowy w wyszukiwarce powinnas znalezc bez problemu, ja niestety nie mam do nich kontaktu. Pozdrowienia.

3. reklama
  4. Tatoonie

wielkie dzięki martucha-84, słyszłam, że podczas ciąży wskazane jest chodzenie właśnie na basen. ponoć po takich zajęciach poród jest łatwiejszy no i mięśnie są mocniejsze....

wyszukam i raczej się zapiszę.

5. martucha-84

martucha-84 Zaciekawiona BB

też tak uważam ale pomyśle o tym dopiero od 6 miesiąca bo teraz nie mam za bardzo czasu. Pozdrawiam :)

6. czechow

czechow Moderator

Hej,

Ja też jestem w fazie poszukiwania basenu dla ciężarówek jest tego sporo w wawie.
    jednak jest mały problem - moja skóra bardzo źle reaguje na chlor.... :( No cóż zobaczymy .... Najwyżej będę tak nakremowana że będę się przyklejać do ubrań ;D

7. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

Czechow!

Poszukaj basenu w którym woda jest ozonowana , a nie chlorowana, napewno w Warszawie taki znajdziesz.

Pozdrawiam!

Padiqq

8. karola7

karola7 Fanka BB :)

Czechow ozonowana woda jest w Warszawiance na Merliniego - moze maja tez zajęcia dla ciężarówek. No i sprwadź AWF bo wiem że są tam zajęcia dla niemowląt wiec pewnie tez ozonowana. Aha i jeszcze na Spartańskiej (nauki pływania dla niemowląt tam nie polecam, ale może dla ciężarówek mają coś lepszego)

A może któraś wie cos o zajęciach dla ciążarnych na basenie w Lublinie lub okolicach? Pytałm w wątku ładnej mamy - ale cisza :(

9. czechow

czechow Moderator

Dzieki Karola7 ;D - znalazłam już telefony - zobaczymy....

10. reklama
  11. Tatoonie

a może ktoś słyszał o jakis zajęciach w Poznaniu wyłącznie dla ciężaróweczek?

12. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

ja tylko wiem ze na caly sczecin istnieje tylko 1 taki basen i to dziala chyba dopiero od stycznia:))

wies to i jest wieś:)

pozdrwaiam aniolekk

Poleć forum