reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Baska Urodziła!!!!

iza1

Fanka BB :)
Miasto
Tauzen :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Jestem z kwietniówek. WPADŁAM TYLKO COŚ OGŁOSIC! BASKA URODZIŁA!!!!!!!!!!!!OTO SMS OD NIEJ:

JUŻ PO WSZYSTKIM, MAM ŚLICZNEGO CHŁOPCZYKA. URODZIŁ SIĘ O 12.00 WAŻYŁ 3800 I MIAŁ 57 CM. URODZIŁAM PRZEZ CESARKE, JESTEM SUPER SZCZĘŚLIWA .

reklama

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
BASIU OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!

CIESZę SIę BARDZO żE W KOńCU DOCZEKAłAś SIę SWOJEGO DZIDZIOLKA !!!!!!!!!!!!!!

POZDRAWIAMY CIEPLUTKO !!!!!!!!!!!!!!!

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Basiu ogromniaste gratulacje dla Ciebie i Twojego synalka:-)

luczynka

Mama Oliwci i Witusia :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Basiu,
OGROMNIASTE GRATULACJE
dla całej Waszej Trójeczki.
Pozdrawiamy-Oliwka z rodzicami ;-)

reklama

baska

<mamusia Kamilka i Julci>
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny za gratulacje :-) ;-) :tak: :-D Wcześniej nie miałam czasu wam na tym wątku podziękować. Cieszę się, że bylyście ze mną :-) ;-) :tak: :-D

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry