reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Moja 2 pociecha

Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
2
Rozwiązania
0
13 września urodziła się nasza córeczka Julia Antonina. To nasze drugie dziecko. Miała 57cm i ważyła 4100g, a przyszła na świat przez cięcie cesarskie. Jej starszy brat Jakub Tadeusz urodził się 12 czerwca 2003 roku. Miał 54 cm i ważył 3650g. Także cięcie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry