reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bawimy mama, bawimy...

reklama
A ja pozwalam małemu ciamkać piąstki- niech poznaje świat :-D Jak widzę, że chce spać, to daję smoka- ale on jak chce spać to tak ziewa, że trudno przeoczyć!!!
 
Niko też lubi pieluszke tetrową i łapki no i pluszaki :)
dziewczyny do dzieci ktore lubia spac na brzuszku... moj mały często spi tak ale ma przewaznie głowę na jedną stronę i ta drua jest słabsza i jak kładę go na mate to mi pada troche na tą słabszą...kurde wasze tez tak maja?? staram sie mu czasem przewracac ta głowke ale cwaniaczek wraca na ulubiona...moze jakies cwiczenia polecacie???
 
Marciaa - Polcia swego czasu miala to samo - glowke zawsze w prawo odwracala. Rozmawialam z ortopeda przy okazji kontroli bioderka, i macal jej szyjke - wyszlo, ze miesnie nie sa napiete, wiec to nic takiego.Polecil ukladac ta glowke jak najczesciej w druga strone, w ta ulubiona blokujac odginanie np przez pieluszke. Pozatym staraj sie malego zachecac zabawkami do odwracania glowy w ta druga strone.

Teraz juz z tego "wyrosla"... Mysle, ze rownomiernie kresi w obydwie strony.
 
moje dziecko nadal nie lubi lezec na brzuchu, podnosi wysoko glowke i rozglada sie na prawo i lewo ale po minucie sie denerwuje juz... ale nie umie sie przewrocic z brzuszka na plecki sama, bo gdyby umiala to chyba by to non stop robila hihi i wogole na brzuchu nie lezala.
moja mala szaleje w lozeczku jak spi w nocy, jak wchodze do niej to albo spi na samym dole lozka, albo w poprzek, albo na szczebelkach prawie... juz niedlugo dostanie nowe lozko, a tam to dopiero chyba bedzie szal miala... wasze tez tak sie w lozeczku kreca??
 
Moja ma czasami spokojną noc, a czasami się wierci jak szalona i też ją w różnych miejscach łóżka zastajemy.
Leżeć na brzuszku lubi, główkę pięknie trzyma i czasami uda jej się na brzuszku zasnąć, jak się zmęczy. Raz tak przespała 2h, najczęściej są to jednak kilkunastominutowe drzemki. Oczywiście jak się wybudza to już leżeć na brzuszku nie chce i wtedy wydaje błagalne odgłosy aby ją przewrócić;-)
 
reklama
no i stało się....

moja Koza poznała smak chlapania wodą...kąpiemy ją w tym wiaderku Tummy Tub, więc zauważyła, że jak palnie łapką w wodę , to jest plusk, wodą buja, a starzy się cieszą, że mokrzy.....

no to teraz będziemy już "mieć za swoje" :-D...będzie co ścierać z podłogi...
 
Do góry