reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek :)

reklama
Kochana dresik moge uszyc jasne, wstawie jutro materialy jakie mam :)
Komplet do wozka minky plus bawelna taki cieplejszy takze moge uszyc, to tez foty wstawie jutro materialow. Koszt 40zl.

Sabi to ja się piszena na dresik i pościel. A napisz mi prosze ta kołderka to moglaby byc taka zeby na poczatek z niej rożek zrobić? Jakis np pasek czy rzepka?

Czekam na linki do materiałów :).
Ale super :).
 
Sabi to ja się piszena na dresik i pościel. A napisz mi prosze ta kołderka to moglaby byc taka zeby na poczatek z niej rożek zrobić? Jakis np pasek czy rzepka?

Czekam na linki do materiałów :).
Ale super :).
Jasne, moze byc z rzepem, to bez problemu bedzie sluzylo takze jako rozek. Jutro powstawiam materialy :)

@Zuzik1981 ok czyli dres w miki i jutro mi napiszesz jakie materialki na pościel :)
 
Tak poprosze dresik i posciel ale ja sie na tym kompletnie nie znam z jakiego ma byc materiału:) wiec poprosze wybierz cos sama a kolor moze brudny roz z szaroscia lub sama szarośćo_O
 
Tak poprosze dresik i posciel ale ja sie na tym kompletnie nie znam z jakiego ma byc materiału:) wiec poprosze wybierz cos sama a kolor moze brudny roz z szaroscia lub sama szarośćo_O
Ok wybiore Ci takie materialki i podesle tutaj to sobie wybierzesz, chyba, ze chcesz zdac sie na mnie :)
 
@Sabi32 a ten rozek, kołderka do wózka to moglaby byc cos w tym stylu?
Przypominam się o materiałach jak znajdziesz chwilke...
 

Załączniki

  • large_Zwierzaki-jaskrawa-zielen.jpg
    large_Zwierzaki-jaskrawa-zielen.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Do góry