reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

    Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

    Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

    I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Bebilon pepti a rzadka kupka

Mea1989

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2017
Postów
275
Rozwiązania
0
Moja córka ma 7tyg. Dwa tygodnie temu lekarz kazał zmienić mleko na Bebilon pepti ponieważ miała wysypkę na twarzy. Po kilku dniach córka zaczęła robić żółte bardzo luźne kupki, które z niej tryskają. Jest ich 4-5 w ciągu doby.
Czy to przez zmianę mleka? Jak długo może się taki stan utrzymać?
 
reklama

kasieks

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2017
Postów
1 242
Rozwiązania
2
My też zmieniliśmy na bebilon pepti z powodu AZS.lekarz zalecił zmianę stopniowo.na początku mieszaliśmy poprzednie mleko z nowym zmniejszając ilość poprzedniego(np.3 miarki starego 2 nowego,po 2 dniach 2 starego 3 nowego,itd.).mały miał po 2 luźne kupki ale co ok.3 dni(od początku tak miał). Teraz ma 7 miesięcy więc wprowadzamy jedzenie i kupki są codziennie bardziej zbite.może problem z kupką jest spowodowany gwałtowną zmianą mleka.niektóre dzieci zamiast bebilonu pepti jedzą nutramigen
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry