reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę tatą!

Upominek biżuteryjny plus dwa tygodnie urlopu wydają się być harmonijnym prezentem dla ciała & duszy ;)
Połowica zdaje się podzielać to zdanie więc polecam :)
 
reklama
No czasem tam można się poudzielać. Akurat wakacje, więc w pracy spokojnie, aż nadto. Jakoś tam powoli leci, no trochę tęsknie za maluchem, :-(bo akurat rodzinka wyjechała, ale w pt już zobaczę szkraba, bo i ja zaczynam wakację. :-):-) i teraz przejmę trochę obowiązków :tak::tak::tak:.
Z żoną, to raczej się boję, bo jakoś tak oziębły układy, nie chce jej sprawić przykrości, choć ciężko mi jest nie przytulać się i nie rozmawiac o wszystkim. Ech te chormony i ich główki w ciąży i po porodzie, czasem bardzo ciężko się odnaleźć w tym.:eek::zawstydzona/y::-( Ale tak poza szukam kilka opini co do fotelików 9/18 czy coś wybraliście, bądź możecie doradzić. :baffled:
 
Ale tak poza szukam kilka opini co do fotelików 9/18 czy coś wybraliście, bądź możecie doradzić. :baffled:
warto zobaczyc testy ADAC fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-18 kg :: sortowanie wg kryterium ocena
szkoda ze Recaro słabiej wypadło bo kiedys chciałbym kupic taki fotelik z rajdowym zacięciem :) mojej Córeczce, moze do tego czasu sie poprawią :)
Siostra kupiła dla swojego Kubusia własnie w kategorii 9-18kg, Roemera chyba Duo plus i wszystko ok, Kuba nie narzeka :)
my na początek bedziemy miec maxi cosi cabrio fix
 
dsc00618xib.jpg


Czy coś więcej muszę dodawać?

Jestem PRZE-SZCZĘŚLIWY !!!
 

Załączniki

  • DSC00618.jpg
    DSC00618.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 25
GRATULACJE !!!

pamiętam jak sam dowiedziałem się o dziecku późnym wieczorem i nie mogłem spać przez pół nocy ;)
 
mi i mojemu J przeszłą po 2-3 dniach masakra. Ale teraz jeszcze w to nie wierzymy tak całkiem. Jakbyśmy grali w grę "bedziemy mieć dziecko".
Muszę mojemu "chłopowi" też kazać tu do Was pisać, bo fajni z Was faceci:):blink:
 
reklama
Do góry