reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta 2 dni or,ed okresem

Najlepiej poczekać do dnia miesiaczki, jeśli nie ma się pewności kiedy była owulacja (a tylko monitoring daje chyba taka pewność). Ja dzień po terminie miesiączki miałam baaardzo niska betę. Gdybym zbadała choćby dzień przed to nic by nie wyszło. Ale datę owulacji znałam orientacyjnie.
 
reklama
Jeżeli jesteś pewna owulacji to beta w sumie mogłaby już coś pokazać. Ale jeżeli jest to data orientacyjna i nie byłaś na monitoringu to wszystko może jeszcze się wydarzyć.
 
Przepraszam nie sprecyzowałam. 13, 14 grudnia była owulacja

Właśnie wtedy też miałam pik (13.12 konkretnie), ból jajnika i typowe owulacyjne dolegliwości dla mnie. Wczoraj (23.12) miałam cienie na teście i beta wyszła mi 7,14. Więc jest to możliwe, że jeśli już coś mogłoby wyjść to by wyszło, ale też mogło się u Ciebie coś przesunąć i wyjdzie za kilka dni. 😊
 
Do góry