reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta do powtórki?

Paatii24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Luty 2021
Postów
34
Cześć wszystkim! :)
Postaram się krótko :) może ktoś z was orientuje się jak to wygląda?
Cykle 31/32 dniowe.
7 grudnia miałam wykonywany zabieg usunięcia polipa trzonu macicy i łyżeczkowanie. 10 grudnia normalny okres dostalam termimowo. 24/25 grudnia stosunek, wtedy również wg kalendarzyka powinna być owulacja 27.
12 (ale wiadomo jak to jest z kalendarzykami) kolejny stosunek 6 stycznia.
11go stycznia powinien być okres - nie ma do dnia dzisiejszego.
12go byłam u ginekologa wszystko ok, owu na pewno była, endometrium 13mm kazał zrobić betę i jest negatywna.
Powtórzyły byście betę za tydzien/półtorej jeśli nie nadejdzie okres? W sumie chyba ta, ktora robiłam nie wykryłaby nic z tego fikania 6go? :) co myślicie?
Mam nadzieję, że dość zrozumiałe napisałam 😅 pozdrawiam :)
 
reklama
Owulacja byla, ale niewiadomo kiedy, bo kalendarzyk nie jest wiarygodny. Poczekaj jeszcze kilka dni, jesli okres nie przyjdzie to powtorz test. Moze owulacja sie przesunela i byla pozniej. A moze to jakies zawirowania hormonalne i okres jeszcze przyjdzie.
 
Cześć wszystkim! :)
Postaram się krótko :) może ktoś z was orientuje się jak to wygląda?
Cykle 31/32 dniowe.
7 grudnia miałam wykonywany zabieg usunięcia polipa trzonu macicy i łyżeczkowanie. 10 grudnia normalny okres dostalam termimowo. 24/25 grudnia stosunek, wtedy również wg kalendarzyka powinna być owulacja 27.
12 (ale wiadomo jak to jest z kalendarzykami) kolejny stosunek 6 stycznia.
11go stycznia powinien być okres - nie ma do dnia dzisiejszego.
12go byłam u ginekologa wszystko ok, owu na pewno była, endometrium 13mm kazał zrobić betę i jest negatywna.
Powtórzyły byście betę za tydzien/półtorej jeśli nie nadejdzie okres? W sumie chyba ta, ktora robiłam nie wykryłaby nic z tego fikania 6go? :) co myślicie?
Mam nadzieję, że dość zrozumiałe napisałam 😅 pozdrawiam :)
Beta jest wiarygodna jeżeli chodzi o ten stosunek z 24.12, bo od niego minęły już 3 tygodnie. Więc jakby coś z niego było, to by wyszło i to mocno.
Natomiast jeżeli owulacja się przesunęła i mogła się pokryć z tym 6.01, to z testem najlepiej poczekać jeszcze tydzień i wtedy jeżeli okres nie przyjdzie to bym robiła.
Ale raczej nastawiałabym się na miesiączkę na dniach.
 
Owulacja byla, ale niewiadomo kiedy, bo kalendarzyk nie jest wiarygodny. Poczekaj jeszcze kilka dni, jesli okres nie przyjdzie to powtorz test. Moze owulacja sie przesunela i byla pozniej. A moze to jakies zawirowania hormonalne i okres jeszcze przyjdzie.
No nie wiadomo niestety kiedy byla owu. Jestem dość spokojna, nie panikuje, ale ciekawość zżera 😅 dziękuję za odpowiedź:)
 
Beta jest wiarygodna jeżeli chodzi o ten stosunek z 24.12, bo od niego minęły już 3 tygodnie. Więc jakby coś z niego było, to by wyszło i to mocno.
Natomiast jeżeli owulacja się przesunęła i mogła się pokryć z tym 6.01, to z testem najlepiej poczekać jeszcze tydzień i wtedy jeżeli okres nie przyjdzie to bym robiła.
Ale raczej nastawiałabym się na miesiączkę na dniach.
Co do fikow z grudnia to byłam pewna, że beta pokazuje jak jest, ale zastanawiałam się nad tym ze stycznia 😊 dziękuję za odpowiedź 😁
 
Do góry