reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Beta hcg <0,1 w 29 dniu cyklu

Rozwiązania
0
Hej!
Jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych po około 8 latach ich brania bez przerw.
Dodatkowo cykl był monitorowany - w 15 dniu pęcherzyk dominujący 21x24 mm, endometrium okej. W 18 dniu brak płynu, ale pęcherzyk był po pęknięciu, prawdopodobnie w 16 dniu cyklu.
Ciężko powiedzieć niestety jak długie mam cykle, bo przy tabletkach to było 28 dni, ale było to jednak krwawienie z odstawienia.
Robiłam dziś betę hcg - wynik <0,1. Jestem w 29 dniu cyklu. Jest jeszcze szansa na ciążę w tym cyklu czy nie robić sobie nadziei?
P.s. Mąż robił kompleksowe badania, wyniki wszystkie ok.
Dziękuję i pozdrawiam

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Beta wskazuje na brak ciąży. Skoro owu piszesz, że mogłabyć w 16dc to dziś w 29dc beta już by coś wykazała.
Zastanawia mnie czemu nie było płynu po pęknięciu?

Rozwiązania
0
15 dzień był w piątek a 18 w poniedziałek, w weekend nie robili monitoringu, więc nie mam pewności, że był to 16, mógł to być także 15 wieczorem, bo pęcherzyk w 15 dniu według lekarki był już gotowy do pęknięcia lada moment. Co do płynu nie mam pojęcia, być może już się wchlonal? Nie wiem tego niestety, ale pęcherzyk faktycznie był taki pofałdowany jak po pęknięciu

Rozwiązania
0
Dodam, że organizm zachowuje się nietypowo, ale może być to też związane z odstawieniem tabletek.
Mam stany podgoraczkowe, bóle podbrzusza, pogorszyła mi się kondycja skóry i włosów, bóle zębów, wahania nastrojów i ogromny apetyt

Rozwiązania
0
I dodatkowo bardzo duża senność, w ogóle się nie wysypiam i ciężko mi przetrwać w ciągu dnia bez drzemki. Pobolewają też piersi i sutki

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
I dodatkowo bardzo duża senność, w ogóle się nie wysypiam i ciężko mi przetrwać w ciągu dnia bez drzemki. Pobolewają też piersi i sutki
Twój wynik bety wskazuje, że nie masz w organizmie tego hormonu więc to nie mogą być objawy ciąży bo to ten hormon wywołuje objawy ciążowe.

Rozwiązania
0
Bardzo dziękuję. Tak też myślałam, ale miałam jakąś tam nadzieję, że jeszcze jest szansa

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Też nie widzę tu szansy na ciąże , jak po odstawieniu tabletek ,pierwsze 3 cykle miałam w cały świat ,po 36 dni więc trzeba poczekać ,aż organizm wróci do normy

Madlein

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ciąży nie ma. Jeśli owu wystąpiła między 14-16 dniem cyklu to szansy na ciążę już nie ma. Chociaż żeby zostawić Ci cień nadziei mogę powiedzieć, że po odstawieniu tabsów różne rzeczy dzieją się w organizmie i może np. pojawić się kolejna owulacja w tym cyklu.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry