reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg a zastrzyk z ovitrelle

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
5
Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie wyniku beta hcg. Dziś zrobiłam badania i wynik = 6.5mlU. Jestem 12 dni po z zastrzyku z ovitrelle. Dodam, że już od tygodnia testy wychodzą negatywne. Czy jest możliwe żeby zastrzyk utrzymywał się jeszcze we krwi czy to wiarygodny wynik? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. Dzięki!!
 
reklama
Hej! Jeśli już od tygdnia masz negatywne testy, to rzeczywiście Ovi utrzymałby się b.krótko...
A robiłaś jakiś test domowy przed laboratorium ?
Jest jeszcze b.wcześnie, na pewno będziesz musiała powtórzyć badanie.
Ja nigdy nie robiłam badań przed terminem spodziewanej miesiączki, ale negatywny wynik testu po 11 dniach był wiarygodny.
 
Hej! Jeśli już od tygdnia masz negatywne testy, to rzeczywiście Ovi utrzymałby się b.krótko...
A robiłaś jakiś test domowy przed laboratorium ?
Jest jeszcze b.wcześnie, na pewno będziesz musiała powtórzyć badanie.
Ja nigdy nie robiłam badań przed terminem spodziewanej miesiączki, ale negatywny wynik testu po 11 dniach był wiarygodny.
Robiłam domowe testy kilka dni temu z czułością 10mlU i ani śladu drugiej kreski. Zastanawiam się czy jak jutro pójdę powtórzyć betę to czy ona wzrośnie(jeśli ciąża)/zmaleje (jeśli ovi)? Badanie będzie ok tak dzień po dniu?
 
12 dni po zastrzyku to już ovitrelle nie utrzymuje się. Więc może być to ciąża, ale wynik jest na tyle mały, że podejrzewam raczej biochemiczną.
 
Do góry