reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg bliźniaki

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2017
Postów
6
Mam pytanie do mam bliźniaków jakie miałyście beta hcg ja jestem w 4 tyg 4d i wyszło mi 2400 cz mam szanse na bliznaki. To moje marzenie zwłaszcza ze sama mam siostrę bliźniaczkę
 
reklama
Mam pytanie do mam bliźniaków jakie miałyście beta hcg ja jestem w 4 tyg 4d i wyszło mi 2400 cz mam szanse na bliznaki. To moje marzenie zwłaszcza ze sama mam siostrę bliźniaczkę
A skąd ta pewność, że jesteś w 4t4d ciąży? Jak na taki wiek ciąży to beta strasznie wysoka. Bliźniaki zazwyczaj rodzą się co drugie pokolenie.
 
Chociaż 4 dni po juz było 1008 a 5 dni po drugim wyniki 12 tysięcy ale to bylo w 6 tygodniu
Lekarz sie smial ze jak tak rośnie piękne to moze blizniaki ale mam jedno:p
Duza beta moze oznaczac zasniad.
 
Nie nie musi to nic oznaczac ja mialam bete 3 dni przed terminem 117 wiec w 4t4d pewnie tez byla ok 2 tys . a dziecko jedno- dziewczynka.Podobno wlasnie przy dziewczynkach wartosci bety sa wyzsze.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nie musi to nic oznaczac ja mialam bete 3 dni przed terminem 117 wiec w 4t4d pewnie tez byla ok 2 tys . a dziecko jedno- dziewczynka.Podobno wlasnie przy dziewczynkach wartosci bety sa wyzsze.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Może ja coś źle liczę, ale 4 tydzień ciąży to jest właśnie w okolicach miesiączki, więc dla mnie niemożliwe, aby była już na poziomie 2000.
 
Jasani 4 tc to jest dokladnie dzien miesiaczki w moim przypadku;-).



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
3 dni przed terminem @ mialam 117 a 5 dni przed 33 wiec na 4 dni po terminiem pewniej tez ok 2tys byla jak nie wiecej bo przyrost mialam 280%

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry