reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg czy faktycznie to 1 tydzien?

Dołączył(a)
7 Styczeń 2021
Postów
12
Kochane forumowiczki. Przed wczoraj robilam test ciazowy poniewaz spiznial mi sie okres. Byly dwie kreski. Druga bledsza, ale dwje. Zrobilam dzis beta htc i z wyniku wychodzi mi, se to 1 tydzien? Czy to mozliwe? Wiecie myslalam, ze moze juz 4 tydzien no moze 3, ale 1? Nie mam dzieci wiec moje pojecie na jakikolwiek temat zwiazaby z ciaza jest zerowe. Czy te stezenie bety nie jest za niskie? Dziekuje za odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • IMG_20210109_143720.jpg
    IMG_20210109_143720.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 1 873
reklama
Jest niski ,ale jak długie masz cykle ??? Powtorz po 48h lub 72h zeby sprawdzić czy dobrze przyrasta
 
No i w związku z tym, że część kobiet ma nieregularne cykle - to na wynikach są podane normy dla tygodni liczonych od owulacji. Zatem u Ciebie wypadałby obecnie 1tc licząc od owulacji, a 3tc licząc od OM (co nie pokrywa się z prawdą, bo OM miałaś jakiś 5 tygodni temu).
Dla wszelkich porównań i rozwoju ciąży - obecnie masz 3 tydzień.

I tak @Fado123 napisała - teraz powinnaś zbadać przyrost po 48h, czyli w poniedziałek. Wynik powinien być przynajmniej o 66% większy od dzisiejszego.
 
No i w związku z tym, że część kobiet ma nieregularne cykle - to na wynikach są podane normy dla tygodni liczonych od owulacji. Zatem u Ciebie wypadałby obecnie 1tc licząc od owulacji, a 3tc licząc od OM (co nie pokrywa się z prawdą, bo OM miałaś jakiś 5 tygodni temu).
Dla wszelkich porównań i rozwoju ciąży - obecnie masz 3 tydzień.

I tak @Fado123 napisała - teraz powinnaś zbadać przyrost po 48h, czyli w poniedziałek. Wynik powinien być przynajmniej o 66% większy od dzisiejszego.
Dziekuje bardzo. :)
 
Hej, ja jestem załamana. Ostatnią miesiączkę miałam 25.11, beta pięknie rosła:
24.12 156,8, 26.12 389,10, 28.12 1019, 7.01 14 998, a wczoraj tylko 19 006... ;(

7.01 dostałam skierowanie do szpitala z podejrzeniem pustego jaja płodowego, czuję się strasznie. Już widzę, że ciąża jest nieco młodsza, bo wg kalkulatorów datę poczęcia pokazuje mi ok. 4 dni wcześniej. Czy jest jeszcze nadzieja przy ostatnim słabym przyroście bety? :(
 
@klaudia16 A co Cię podkusiło aby robić betę przy tak dużych wartościach? Ona już tak szybko nie rośnie. Jednakże przy takiej wartości już powinien być widoczny zarodek. Ja bym poszła prywatnie do innego gina z dobrym USG.
 
reklama
Hej, ja jestem załamana. Ostatnią miesiączkę miałam 25.11, beta pięknie rosła:
24.12 156,8, 26.12 389,10, 28.12 1019, 7.01 14 998, a wczoraj tylko 19 006... ;(

7.01 dostałam skierowanie do szpitala z podejrzeniem pustego jaja płodowego, czuję się strasznie. Już widzę, że ciąża jest nieco młodsza, bo wg kalkulatorów datę poczęcia pokazuje mi ok. 4 dni wcześniej. Czy jest jeszcze nadzieja przy ostatnim słabym przyroście bety? :(
Hm , czyli według om wychodzi 6+4 tc , i co nic nie widać w środku?? Czasem później się pojawia serduszko, ale powinno być cos widac ,beta nie jest tragiczna ,czym wyższe wartości, tym wolniej rośnie, ja bym się jeszcze nie załamywała
 
Do góry