reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG - czy jest się czym martwić?

Lelum

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
2 006
Cześć dziewczyny. Wiem, że tutaj podobnych tematów jest mnóstwo, ale potrzebuję porady, a bardziej uspokojenia.
Jest to moja pierwsza ciąża, ostatni okres miałam 21.03, test 19.04 wyszedł pozytywny. Objawów oprócz braku okresu - zero, dopiero teraz powoli dochodzi senność.
Teoretycznie wczoraj powinnam zacząć 5 tydzień, wczoraj również zrobiłam pierwszą betę, wynik - 183.0, kiedy w piątym tygodniu ciąży przedział wynosi między 217 - 7138.
Czy jest się czym martwić? Czy to już pierwszy sygnał, że z ciążą jest coś nie tak? Pierwsza wizyta u lekarza jest 7 maja, do tego czasu nie mam się kogo doradzić...
Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Musisz jednak pamiętać, że najbardziej miarodajny przyrost jest po 48h.
U Ciebie jest to długi okres czasu. Powyżej 1000 powinien już być pęcherzyk w macicy. Także, myślę że robienie przyrostu w czwartek nie ma sensu. Poczekaj do soboty i się wszystko okaże. Szczególnie, że dobre przyrosty nie zawsze świadczą o tym, że jest wszystko okej ;)

Przechwytywanie.JPG
 
19 maja mam ginekologa wedlug aplikacji to moj 5+5 testy i beta juz dawno za mna
Moze wydaje Ci się, że jest lekko otwarta i zamiast tego jest miękka zamiast twarda?
Szyjka macicy na poczatku ciazy musi być szczelnie zamknieta, twarda. Poza tym to czop sluzowy zamyka szyjkę. W innym wypadku szukałabym szybszego terminu do ginekologa lub zgłosiła się na IP z niepokojącymi objawami.
 
reklama
Do góry