reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg i progesteron

Jusstyna1501

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2019
Postów
89
Co oznaczają te wyniki w szczególności ten niski progesteron??
 

Załączniki

  • 20190307_141958.jpg
    20190307_141958.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 773
reklama
Rozwiązanie
:yes:
Troche gubie sie w Twoich wątkach, dlatego pisze tu, choc w innym przeczytalam, ze to byla ciaza biochem. Chcialam Ci poradzic, abys poszla po ustaprniu krwawienia na usg, zeby lekarz sprawdzil, czy to cos malego w macicy to nie jest polip i jednoczesnie wypowoedzial sie, czy nie powinnas brac progesteronu w ii fazie cyklu.
Ok dzięki za podpowiedź;)
Stres w niczym nie pomoże, a to dopiero początek ciąży patrząc po wyniki hcg więc jeszcze nic straconego. Nie martw się na zapas. Wdrazy Ci progesteron i zobaczysz co się będzie działo bo na usg i tak jeszcze nic nie będzie widac
 
Beta strasznie niska. Robiłaś testy kilka dni temu, więc wynik powinien być wyższy. Masz niedobór progesteronu i pewnie stąd plamienia. Może być tak, że ciąża się nie utrzyma. Lekarz nic nie zobaczy na usg, ale może włączy leki i każe powtórzyć betę za dwa dni.
 
Beta strasznie niska. Robiłaś testy kilka dni temu, więc wynik powinien być wyższy. Masz niedobór progesteronu i pewnie stąd plamienia. Może być tak, że ciąża się nie utrzyma. Lekarz nic nie zobaczy na usg, ale może włączy leki i każe powtórzyć betę za dwa dni.
Dziś idę do lekarza mam nadzieję że uda się
 
Przykro mi to pisać, ale patrząc realnie na te wyniki to obstawiam, że beta jest już spadkowa.Skoro we wtorek test wyszedł Ci pozytywny i to dwa dni po miesiączce to wynik teraz powinien być w granicach 100 albo i więcej. A plamienia utrzymują się cały czas?
 
reklama
Przykro mi to pisać, ale patrząc realnie na te wyniki to obstawiam, że beta jest już spadkowa.Skoro we wtorek test wyszedł Ci pozytywny i to dwa dni po miesiączce to wynik teraz powinien być w granicach 100 albo i więcej. A plamienia utrzymują się cały czas?
Wystarczy ze zrobila ten najczulszy i beta była w okolicy 10 a wtedy to już wygląda normalniej. Pytanie kiedy było współżycie i owulacja. Ale czas pokaże. Nie mniej warto po ten progesteron się wybrać.
 
reklama
Wystarczy ze zrobila ten najczulszy i beta była w okolicy 10 a wtedy to już wygląda normalniej. Pytanie kiedy było współżycie i owulacja. Ale czas pokaże. Nie mniej warto po ten progesteron się wybrać.
Moim zdaniem nie, ale to tylko moje zdanie. Poza tym czułość testów to dla mnie tylko chwyt reklamowy.
 
Do góry