reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG kto pomoże odczytać ?

Dołączył(a)
22 Styczeń 2015
Postów
3
Witam , byłam na badaniu Beta Hcg i nie potrafię odczytać dobrze , ktoś pomoże ?
 

Załączniki

  • 1552941882678..jpg
    1552941882678..jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 4 514
reklama
Miedzy 4 a 6 tygodniem. Beta raczej nie określa wieku ciąży, jak widać są bardzo dużo rozbieznosci. To badanie robi się w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciazy oraz ewentualnie sprawdza się przyrost żeby zobaczyć czy ciąża się dobrze rozwija chociaż ja nie jestem tego zwolenniczką po własnych doświadczeniach ;-)
Proponuję udać się do lekarza na USG za jakis tydzień ;-) powinno być już coś widać
 
Betę się zazwyczaj powtarza po 2-3 dniach żeby sprawdzić przyrost - całkiem istotna informacja o tym czy ciąża się prawidłowo rozwija. A wyniki najlepiej żeby zobaczył i ocenił lekarz.
 
Cześć Dziewczyny,

Jestem nowa na tym forum.
Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?
 
Cześć Dziewczyny,

Jestem nowa na tym forum.
Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?
Nie wiem jak interpretuje się betę po IVF ale może napisz na tym wątku dziewczyn: Link do: Kto po in vitro?
 
Screenshot_20200320-165257.png
Możesz sprawdzić w kalkulatorem bhcg wpisz w Google. Powyżej twój wynik. Gratuluję i trzymam kciuki żeby roslo dajej!
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Jestem nowa na tym forum.
Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?
 
Do góry