reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg początek ciąży

Dołączył(a)
1 Lipiec 2023
Postów
2
Cześć Dziewczyny. Czy ktoś miał bardzo niską betę 3-4 dni po spodziewanej miesiączce? Mój wynik to 71 mlU/ml (około 17 dni po owulacji - obserwacja śluzu wskazywała na szczyt dzień wczesniej). Następne wyniki bety dawały przyrosty w normie (120-150%).
 
reklama
Pamiętaj, że beta startuje od zera. Owulacja mogła się przesunąć:) gratuluję i trzymam kciuki za nudne 9 miesięcy 🤞😇🤞
 
Cześć Dziewczyny. Czy ktoś miał bardzo niską betę 3-4 dni po spodziewanej miesiączce? Mój wynik to 71 mlU/ml (około 17 dni po owulacji - obserwacja śluzu wskazywała na szczyt dzień wczesniej). Następne wyniki bety dawały przyrosty w normie (120-150%).
Ja miałam wynik raptem 30 i wszystko było w porządku. Czemu się niepokoisz tą niską betą na starcie, jeśli dalej już ładnie rosła?
 
Próbuję mniej więcej ustalić dzień zapłodnienia. Ciąża nas zaskoczyła po wielu miesiacach starań, a mąż podjął leczenie (teoretycznie po dniach płodnych), które mogłoby niekorzystnie wpłynąć na dziecko. I teraz stres, czy aby się nic nie przesunęło z owulacją.
 
Próbuję mniej więcej ustalić dzień zapłodnienia. Ciąża nas zaskoczyła po wielu miesiacach starań, a mąż podjął leczenie (teoretycznie po dniach płodnych), które mogłoby niekorzystnie wpłynąć na dziecko. I teraz stres, czy aby się nic nie przesunęło z owulacją.

Ja mialam bete w dniu spodziewanej miesiaczki 14, wiec bardzo prawdopodobne, ze twoje obliczenia sa dobre i faktycznie owulacja byla gdzies w tych okolicach.
 
Ja np. nie jestem w stanie ustalić kiedy była owulacja. Gdy wyszedł mi pozytywny test byłam albo 14 dpo albo 7dpo a mój wynik wynosił 10,6 ml/U. Na dany moment mamy 11+2 i zdrowe dzieciątko pod serduszkiem i oby tak zostało ☺️
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Czy ktoś miał bardzo niską betę 3-4 dni po spodziewanej miesiączce? Mój wynik to 71 mlU/ml (około 17 dni po owulacji - obserwacja śluzu wskazywała na szczyt dzień wczesniej). Następne wyniki bety dawały przyrosty w normie (120-150%).
Ja miałam wynik 22,56 5 dni przed spodziewaną @(12dpo), po 72 h dzień przed terminem miesiączki 80,86(15dpo).
 
Do góry