reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Cześć wszystkim,

mam pytanie, mianowicie w środę 6 listopada bardzo bolał mnie lewy jajnik (11dc). Temp rano (Nie mierzyłam codziennie niestety tylko co dwa dni) zmierzyłam i była wyższa niż zwykle(36.70 a normalnie koło 36.4). Zrobiłam testo owulacyjny i wyszedł dodatni (jak na zdj). Przytulanko było we wtorek i potem w czwartek i niedziele. Od czasu owulacji praktycznie cały czas odczuwam dyskomfort w podbrzuszu. Zaczęła mnie bolec również jedna pierś przy dotyku. Temp dzisiaj 36.84. Czy jest sens dzisiaj robić już beta hcg z krwi ? Dodam ze ostatnio miałam problemy z nieregularnym okresem.
Dzięki za pomoc z góry.
 

Załączniki

  • B9DF4F67-D984-40D9-8622-947409B4DDF2.jpeg
    B9DF4F67-D984-40D9-8622-947409B4DDF2.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
reklama
Moim zdaniem powinnaś poczekać jeszcze. 6 dni po owulacji, nawet jeśli doszło do zapłodnienia, test beta może jeszcze nie wykryć ciąży.
U mnie było na granicy błędu po 7 dniach, bo pojawiło się 1, po kolejnych 3 dniach dopiero było coś więcej widać w wyniku. Wstrzymaj się jeszcze kilka dni.
 
Moim zdaniem powinnaś poczekać jeszcze. 6 dni po owulacji, nawet jeśli doszło do zapłodnienia, test beta może jeszcze nie wykryć ciąży.
U mnie było na granicy błędu po 7 dniach, bo pojawiło się 1, po kolejnych 3 dniach dopiero było coś więcej widać w wyniku. Wstrzymaj się jeszcze kilka dni.
Dzięki za odp. A miałaś jakieś dolegliwości tak wczesnie ?
 
Do góry