reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BETA HCG

polax1

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2020
Postów
75
Rozwiejcie moje wątpliwości :)

Cztery miesiące temu spóźniała mi się @, test ciążowy wykazał bardzo delikatna kreskę postanowiłam więc zrobić betę, wynik 2,31 czyli ciąży brak. Na konsultacji z ginekologiem tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedziałam, zlecił tylko wykonanie kilku badań.

Co mogło być przyczyna takiego wyniku? Wujek Google podpowiadał, ze mimo wszystko powinno być zero.
 
reklama
Beta poniżej 5 to brak ciąży.
Niezależnie czy masz 0 czy 0,5 czy 4,5
[emoji2368]
Rozwiejcie moje wątpliwości :)

Cztery miesiące temu spóźniała mi się @, test ciążowy wykazał bardzo delikatna kreskę postanowiłam więc zrobić betę, wynik 2,31 czyli ciąży brak. Na konsultacji z ginekologiem tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedziałam, zlecił tylko wykonanie kilku badań.

Co mogło być przyczyna takiego wyniku? Wujek Google podpowiadał, ze mimo wszystko powinno być zero.
 
Rozwiejcie moje wątpliwości :)

Cztery miesiące temu spóźniała mi się @, test ciążowy wykazał bardzo delikatna kreskę postanowiłam więc zrobić betę, wynik 2,31 czyli ciąży brak. Na konsultacji z ginekologiem tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedziałam, zlecił tylko wykonanie kilku badań.

Co mogło być przyczyna takiego wyniku? Wujek Google podpowiadał, ze mimo wszystko powinno być zero.
A wynik był = 2.31, czy <2.31? Bo tutaj dziewczyny zwracają na to bardzo słusznie uwagę w wielu postach. Bo jeśli masz znak "<" to znaczy, że laboratorium, w którym wykonywałaś badanie nie oznacza już mniejszego stężenia, bo jest ono nieznaczące.
 
reklama
Tak się właśnie kończy szukanie diagnozy w internecie.
Naczytałaś się ciężkich głupot i teraz, po 4 miesiącach, roztrząsasz i się nakręcasz.
Beta poniżej 5 to brak ciąży i nie, nie musi być 0.
 
Do góry