reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Trochę za wcześnie te testy robisz i betę bo 7dpo to za wcześnie,na spokojnie poczekaj i poniedzieli zrób betę to będzie już wiarygodna.
 
Hej mam kilka wątpliwości dlatego pisze pod tym postem. Spóźniała mi się miesiączka. 20 dni po zblizeniu ktoro nie bylo seksem przyszło słabe krwawienie, 5 dni później poszłam na beta hcg wynik <0.10. Czytałam, że jeśli krwawienie byłoby tym implantacyjnym to beta by pokazała chyba po 2 dniach. Mimo wszystko zmartwiona zrobiłam jeszcze test pink 10 miesiąc po pettingu i jeszcze chyba 3 dni później jakis nova test i tez wyszedł negatywnie - brak ciazy?
 
reklama
Hej mam kilka wątpliwości dlatego pisze pod tym postem. Spóźniała mi się miesiączka. 20 dni po zblizeniu ktoro nie bylo seksem przyszło słabe krwawienie, 5 dni później poszłam na beta hcg wynik <0.10. Czytałam, że jeśli krwawienie byłoby tym implantacyjnym to beta by pokazała chyba po 2 dniach. Mimo wszystko zmartwiona zrobiłam jeszcze test pink 10 miesiąc po pettingu i jeszcze chyba 3 dni później jakis nova test i tez wyszedł negatywnie - brak ciazy?
pink 10 czulosc, nie 10 miesiąc po pettingu
 
Do góry