reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Pamela26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Sierpień 2021
Postów
245
Cześć dziewczyny jestem w 6 tyg ciazy bede robilam i dzis odebralam wyniki co sądzicie o tej becie dzis robilam kolejne ale wyniki dopiero w srode
 

Załączniki

  • IMG_20220509_093147.jpg
    IMG_20220509_093147.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 244
reklama
Beta ma za zadanie stwierdzić bądź wykluczyć ciążę. Niestety nawet przy nieprawidłowej ciąży ona może rosnąć dobrze :/
 
Dlatego ze jestem po stratach i jestem na podczymaniu i lekarz kazal sprawdzac
Przy prawidłowo rozwijającej się ciąży widocznej na usg dla mnie to zupełnie bez sensu, ale to tylko moje zdanie 😉 powodzenia
PS. Moja druga ciąża również do 30tc była na podtrzymaniu i ani raz nie miałam zalecenia żeby badać betę (bo jaki to ma sens?) tylko proga.
 
Przy takich wartościach to już wszystko powinno być widoczne na USG.
Skoro lekarz zalecił, to niech mu będzie :)
Nie spodziewaj się tylko nie wiadomo jakiego przyrostu teraz. Beta ładna - ja miałam niecałe 10000 na przełomie 7/8tc. A sprawdzałaś przy okazji progesteron czy bierzesz luteinę?
 
Beta ma za zadanie stwierdzić bądź wykluczyć ciążę. Niestety nawet przy nieprawidłowej ciąży ona może rosnąć dobrze :/
Biore
Przy takich wartościach to już wszystko powinno być widoczne na USG.
Skoro lekarz zalecił, to niech mu będzie :)
Nie spodziewaj się tylko nie wiadomo jakiego przyrostu teraz. Beta ładna - ja miałam niecałe 10000 na przełomie 7/8tc. A sprawdzałaś przy okazji progesteron czy bierzesz lutein

Przy takich wartościach to już wszystko powinno być widoczne na USG.
Skoro lekarz zalecił, to niech mu będzie :)
Nie spodziewaj się tylko nie wiadomo jakiego przyrostu teraz. Beta ładna - ja miałam niecałe 10000 na przełomie 7/8tc. A sprawdzałaś przy okazji progesteron czy bierzesz luteinę?tak biorę progesteron heparyne,kwas foliowy metylowany i acard
 
Przy takich wartościach to już wszystko powinno być widoczne na USG.
Skoro lekarz zalecił, to niech mu będzie :)
Nie spodziewaj się tylko nie wiadomo jakiego przyrostu teraz. Beta ładna - ja miałam niecałe 10000 na przełomie 7/8tc. A sprawdzałaś przy okazji progesteron czy bierzesz luteinę?
biorę progesteron heparyne,kwas foliowy metylowany i acard
 
reklama
biorę progesteron heparyne,kwas foliowy metylowany i acard
To jesteś zaopiekowana... A to najważniejsze.
Teraz beta może słabiej rosnąć, ale nie musi... Mi nawet wartosci powyżej 10k podwajały sie średnio co 2dni co mnie zaskoczyło... Spodziewałam się wyniku 30-35k, a dostałam 70k... W ciąży zaawansowanej - ok 9tc - na usg dzień później już było widać serduszko.
 
reklama
Do góry