reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Witam to znowu ja wynik z bety dziś 159 a testy ciążowe z ledwo widoczna kreska pod światło kiedy spodziewać się mocnych wyraźnych kresek i kiedy zapisać się do lekarza ?
 

Załączniki

  • 36D93E7E-C062-4194-BFE2-F0837E0C84AF.jpeg
    36D93E7E-C062-4194-BFE2-F0837E0C84AF.jpeg
    68,4 KB · Wyświetleń: 597
reklama
Witam to znowu ja wynik z bety dziś 159 a testy ciążowe z ledwo widoczna kreska pod światło kiedy spodziewać się mocnych wyraźnych kresek i kiedy zapisać się do lekarza ?
U jednej wyraźne będą przy becie 200, u innej nie będą nawet przy becie ponad 1000. Na wizytę najlepiej się umówić za conajmniej 2 tygodnie. 😉
 
Skoro masz betę pozytywną to ją powtórz za 48h. Powinna wzrosnąć o minimum 66%. Jak wzrośnie to zapisz się do lekarza jak będziesz miała skończone 6 tygodni ciąży, wtedy powinno być już coś widać. I nie rób testów, bo jak masz taką betę to znaczy że jesteś w ciąży i już żadne testy nie są ci potrzebne.
 
A po co Ci testy z wyraźną kreską? Beta jest pozytywna i tyle. Do lekarza możesz się umówić za 2-3 tygodnie.
 
Ja wyraźną kreskę miałam 6tc jak był już pewnie zarodek z bijącym sercem. Nie badałam wtedy bety, ani nie byłam na USG więc strzelam xD

Odpowiadając na pytanie po co mi to na pamiątkę ;)
 
Witam. @ miałam 25 czerwca a stosunek był 10 lipca, dzień po owulacji. Moje pytanie czy mogę być w ciąży i kiedy najlepiej zrobić test?
 
Witam. @ miałam 25 czerwca a stosunek był 10 lipca, dzień po owulacji. Moje pytanie czy mogę być w ciąży i kiedy najlepiej zrobić test?
Pytanie skąd wiesz, że miałaś 10 lipca owulacje? Jeśli monitorowalas i na bank była 10 lipca a stosunek 11 lipca. To nie, nie jesteś w ciąży. Żeby zajść w ciążę musisz jajeczkowac. A więc zatem: skąd wiesz ze byłaś po owulacji? Jeśli owulacja się przesunęła i była np. 12-13.07. To możliwe że się mogło udać chociaż owulacja też nie zawsze oznacza że może się udać od razu. A więc dzisiaj mamy 22.07. Poczekaj do dnia terminu miesiączki lub zrób test za 3-4dni.
 
Pytanie skąd wiesz, że miałaś 10 lipca owulacje? Jeśli monitorowalas i na bank była 10 lipca a stosunek 11 lipca. To nie, nie jesteś w ciąży. Żeby zajść w ciążę musisz jajeczkowac. A więc zatem: skąd wiesz ze byłaś po owulacji? Jeśli owulacja się przesunęła i była np. 12-13.07. To możliwe że się mogło udać chociaż owulacja też nie zawsze oznacza że może się udać od razu. A więc dzisiaj mamy 22.07. Poczekaj do dnia terminu miesiączki lub zrób test za 3-4dni.
Dzięki, we wtorek zrobię test bo planowo @ mam dostać w poniedziałek, pozdrawiam
 
reklama
Do góry