reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Spróbuj testu o czułości 10. Jak masz blisko do Rossmana to możesz spróbować kupić np paskowe.

Nie chcę Ci robić jakichś nadziei w razie czego, ale w moim przypadku najpierw wychodziły testy rossmanowskie (ale moja beta była wtedy bardzo mała). Kupiłam dwa testy innych firm jeszcze w aptece o czułości 10 i nawet z porannego moczu następnego dnia były białe. Zrobiłam w końcu betę i była dodatnia.
które testy rossmanowskie?
 
reklama
W Rossmanie są dwa typy testów strumieniowe (białe plastikowe) oraz paskowe. Zarówno jedne, jak i drugie używałam. Ale gdzieś mi się obiło o uszy, że te paskowe są pomoč lepsze.
 
Hej 🙂 dziewczyny czy myślicie że to może byc ciąża ? Druga kreska jest blada. Jutro zrobię test z porannego moczu bo nie mogłam wytrzymać 😀
 

Załączniki

  • 16927051495027661122035767346004.jpg
    16927051495027661122035767346004.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 74
Ja mialam bardzo wyraźnie kreci w 4+1. Ale ja mam bardzo wysokie bety, 3x wyższe niż norma, w kazdej ciazy, a ciążę pojedyncze.
 
Ja mialam bardzo wyraźnie kreci w 4+1. Ale ja mam bardzo wysokie bety, 3x wyższe niż norma, w kazdej ciazy, a ciążę pojedyncze.
Wyżej niż norma? A jakie te normy są? Na początkowym etapie ciąży beta przyrasta nawet o 400 czy 500 % w ciągu 48 h, więc myślę, że nie jesteś odosobnionym przypadkiem.
 
Wyżej niż norma? A jakie te normy są? Na początkowym etapie ciąży beta przyrasta nawet o 400 czy 500 % w ciągu 48 h, więc myślę, że nie jesteś odosobnionym przypadkiem.
W tej ciąży w 4+3 mialam 1700, dr nie znalazła pecherzyka jeszcze, na drugi dzień dopiero się pojawił 2mm. W pierwszej ciąży miałam 21.400 w polowie 5 tygodnia, gdzie górna granica normy w 5 tygodniu wynosiła 700 czy jakoś tak. W drugiej zlapalam tylko sam początek 3,4 i już nie sprawdzałam. Wiec tak, moje bety przekraczają 3 krotnie normy dla danego tygodnia ciąży.
 
W tej ciąży w 4+3 mialam 1700, dr nie znalazła pecherzyka jeszcze, na drugi dzień dopiero się pojawił 2mm. W pierwszej ciąży miałam 21.400 w polowie 5 tygodnia, gdzie górna granica normy w 5 tygodniu wynosiła 700 czy jakoś tak. W drugiej zlapalam tylko sam początek 3,4 i już nie sprawdzałam. Wiec tak, moje bety przekraczają 3 krotnie normy dla danego tygodnia ciąży.
Nie wiem jakie Ty masz normy ale na pewno nie wynoszą one 700 w 5 tc. Poza tym wszystko zależy od tego kiedy była owulacja. Może ciąża była starsza. Ale nieważne. Wiesz lepiej jak było.
 
Nie wiem jakie Ty masz normy ale na pewno nie wynoszą one 700 w 5 tc. Poza tym wszystko zależy od tego kiedy była owulacja. Może ciąża była starsza. Ale nieważne. Wiesz lepiej jak było.
Ciaza na usg wyszla młodsza o 5 dni, co jest raczej nierealne, sprawdzimy na następnym usg. Norma dla 4 tc jest do 750. A 4+3 to 4 tc. Normy podane są od 3 tc, czyli skończonego 3 tygodnia, bo przecież nie rozpoczętego, beta nie wyjdzie wcześniej niż 7 dni po owulacji.
 
reklama
Nie wiem jakie Ty masz normy ale na pewno nie wynoszą one 700 w 5 tc. Poza tym wszystko zależy od tego kiedy była owulacja. Może ciąża była starsza. Ale nieważne. Wiesz lepiej jak było.
Tu są normy.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230822_182832_Chrome.jpg
    Screenshot_20230822_182832_Chrome.jpg
    253,2 KB · Wyświetleń: 83
Do góry