reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

W

We.erka

Gość
Heej
Zrobiłam dziś betę, wynik to 670. Wiecie który to mniej więcej tydzień ciąży?
Do lekarza idę w środę, więc zastanawiam się czy na USG będzie cokolwiek widać :/
 
reklama
Myśle że tak, mówi się że od bety 1000 ale ja miałam ok 400 i było widać dwa pęcherzyki i lekarz tez mi potwierdził że jak dobry sprzęt nie musi wynosić 1000
 
Heej
Zrobiłam dziś betę, wynik to 670. Wiecie który to mniej więcej tydzień ciąży?
Do lekarza idę w środę, więc zastanawiam się czy na USG będzie cokolwiek widać :/

Na to się tak nie patrzy. Tydzień ciąży wyliczamy z ostatniej miesiączki lub jeżeli cykle są nieregularne to na podstawie USG.
Jeżeli chodzi o lekarza w środę to masz duże szanse przynajmniej na pęcherzyk ciążowy - ale wszystko zależy od sprzętu i umiejętności lekarza
 
Na to się tak nie patrzy. Tydzień ciąży wyliczamy z ostatniej miesiączki lub jeżeli cykle są nieregularne to na podstawie USG.
Jeżeli chodzi o lekarza w środę to masz duże szanse przynajmniej na pęcherzyk ciążowy - ale wszystko zależy od sprzętu i umiejętności lekarza
Brałam tabletki antykoncepcyjne, więc miesiączki nie miałam.
 
Heej
Zrobiłam dziś betę, wynik to 670. Wiecie który to mniej więcej tydzień ciąży?
Do lekarza idę w środę, więc zastanawiam się czy na USG będzie cokolwiek widać :/
Tydzień ciąży wylicza się na podstawie daty ostatniej miesiączki, a nie wielkości bety. Jeśli idziesz w tę środę, a beta z dziś, to może być widać sam pęcherzyk ciążowy, ale nie musi. Pęcherzyk żółtkowy i zarodek z bijącym sercem zobaczysz dopiero za 2-3 tygodnie. Możesz jeszcze dla lekarza powtórzyć betę w środę, w tym samym labo, po 48 h od poprzedniego badania.
 
reklama
Tydzień ciąży wylicza się na podstawie daty ostatniej miesiączki, a nie wielkości bety. Jeśli idziesz w tę środę, a beta z dziś, to może być widać sam pęcherzyk ciążowy, ale nie musi. Pęcherzyk żółtkowy i zarodek z bijącym sercem zobaczysz dopiero za 2-3 tygodnie. Możesz jeszcze dla lekarza powtórzyć betę w środę, w tym samym labo, po 48 h od poprzedniego badania.
Idę w środę na powtórkę. Brałam tabletki antykoncepcyjne, więc miesiączki nie miałam. Dlatego właśnie staram się dowiedzieć na podstawie bety, który może to być tydzień 😊
 
Do góry