reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Mhm, czyli jeszcze kilka bet przed Tobą, bo do wizyty masz 2 tygodnie. Powodzenia!
Do wizyty mam tydzień a ty nie musisz być nie miła. Ta grupa jest właśnie po to żeby pytać o wszystko i zdobywać w pewnym sensie doświadczenie, którego nie mam bo to moja pierwsza ciąża i bardzo się przejmuje.
 
reklama
Do wizyty mam tydzień a ty nie musisz być nie miła. Ta grupa jest właśnie po to żeby pytać o wszystko i zdobywać w pewnym sensie doświadczenie, którego nie mam bo to moja pierwsza ciąża i bardzo się przejmuje.
jeżeli nic się nie dzieje to przyrost bety wystarczy badac raz.

Za to mogę Cię zapewnić, ze uwidocznienie serca nic nie zmieni w Twoim przejmowaniu się. Tak naprawdę luz jest dopiero, jak się czuje ruchy.

Nie badaj już bety, robiłas ja tyle razy niepotrzebnie. Powyżej bety 1000 już widać obraz na USG i jeżeli nie ma wskazań medycznych to badanie przyrostów wtedy już mija się z celem.
 
jeżeli nic się nie dzieje to przyrost bety wystarczy badac raz.

Za to mogę Cię zapewnić, ze uwidocznienie serca nic nie zmieni w Twoim przejmowaniu się. Tak naprawdę luz jest dopiero, jak się czuje ruchy.

Nie badaj już bety, robiłas ja tyle razy niepotrzebnie. Powyżej bety 1000 już widać obraz na USG i jeżeli nie ma wskazań medycznych to badanie przyrostów wtedy już mija się z celem.
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
 
Do góry