reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test

Dariax

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2023
Postów
15
Hej dziewczyny,
Owulacja najprawdopodniej 28/29.10.2023
Test ciążowy z moczu 9.11 pozytywny i poleciałam na bete

09.11
Progesteron 38,59
Beta HCG 35,20

10.11
beta 60.1

13.11
Progesteron 27,99
Beta HCG 326,50

Co o tym myślicie?
Dziś 14.11.2023 4 tydzień + 4
 
reklama
Hej dziewczyny,
Owulacja najprawdopodniej 28/29.10.2023
Test ciążowy z moczu 9.11 pozytywny i poleciałam na bete

09.11
Progesteron 38,59
Beta HCG 35,20

10.11
beta 60.1

13.11
Progesteron 27,99
Beta HCG 326,50

Co o tym myślicie?
Dziś 14.11.2023 4 tydzień + 4
Przyrost bety prawidłowy, progesteron też dobry, ja bym się na usg umówiła na przyszły tydzień powinno być już widać pęcherzyk ;-)
 
Bardzo dziękuję, stresuje się bo to moja pierwsza ciąża i wszystko mnie niepokoi
Domyślam się ;-) też codziennie panikuje i mam milion myśli czy wszystko dobrze, jedynie wizyty z usg mnie uspokajają ale to na max 2 dni i znów nerwówka :-) umów się na wizytę za jakiś tydzień z beta ponad 1000 będzie już pęcherzyk widoczny
 
reklama
A jak wyglądała u ciebie beta od samego początku i progesteron?
Progesteronu nie sprawdzałam za każdym razem ale od początku był ok 33 później delikatnie spadł a teraz z zeszłego tygodnia robiłam to był 28.
Beta różnie pierwsze przyrosty miałam po ponad 200% potem 140% raz nawet poniżej 100% i wtedy już panika była. Raz też głupotę zrobiłam bo porównałam sobie w kalkulatorze betę po ponad tyg i wychodziło ledwie 20% a tego sie po prostu nie robi po takim czasie. Na drugi dzień już byłam u lekarza zapłakana że znów poronienie.. Ogólnie sprawdzanie bety pow 6 tys nie ma sensu ponoć tylko ważne jest co widać na usg. A my się same nie potrzebnie nakręcamy
 
Do góry