reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Przeglądając forum widzę, że taka beta niska moze byc robiona po paru dniach od spodziewanej @. Ja powinnam mieć 26.12, pierwsza beta 28.12, druga 30.12. Czy moze to byc tym spowodowane? Moze lepiej juz nie badac, poczekac jeszcze te dwa tygodnie i poznać rozwiązanie sytuacji?
 
Przeglądając forum widzę, że taka beta niska moze byc robiona po paru dniach od spodziewanej @. Ja powinnam mieć 26.12, pierwsza beta 28.12, druga 30.12. Czy moze to byc tym spowodowane? Moze lepiej juz nie badac, poczekac jeszcze te dwa tygodnie i poznać rozwiązanie sytuacji?
ale ty masz zły przyrost. Praktycznie zerowy. Tu nie chodzi o wysokość bety tylko o to jak urosła. Przykro mi raczej nic z tego nie będzie.
 
Przeglądając forum widzę, że taka beta niska moze byc robiona po paru dniach od spodziewanej @. Ja powinnam mieć 26.12, pierwsza beta 28.12, druga 30.12. Czy moze to byc tym spowodowane? Moze lepiej juz nie badac, poczekac jeszcze te dwa tygodnie i poznać rozwiązanie sytuacji?
Poczekaj i nie badaj, ale nie nastawiaj się za bardzo
 
Jeśli twoj przyrost jest zły ale rośnie może świadczyć o cp, ale nie musi. Z pewnością nie świadczy o dobrze rozwijającej się ciąży.
 
Przeglądając forum widzę, że taka beta niska moze byc robiona po paru dniach od spodziewanej @. Ja powinnam mieć 26.12, pierwsza beta 28.12, druga 30.12. Czy moze to byc tym spowodowane? Moze lepiej juz nie badac, poczekac jeszcze te dwa tygodnie i poznać rozwiązanie sytuacji?
Sorry, że się wtrącę ale ja mimo wszystko bym zbadała. Jeśli będzie przyrost nadal, tylko zły, to może oznaczać CP a to już jest bardzo niebezpieczne dla Ciebie. Dwa tygodnie w takiej sytuacji to dużo, jeśli nadal beta będzie rosła źle to powinnaś jak najszybciej być pod opieką lekarza
 
Sorry, że się wtrącę ale ja mimo wszystko bym zbadała. Jeśli będzie przyrost nadal, tylko zły, to może oznaczać CP a to już jest bardzo niebezpieczne dla Ciebie. Dwa tygodnie w takiej sytuacji to dużo, jeśli nadal beta będzie rosła źle to powinnaś jak najszybciej być pod opieką lekarza
Ale to też zależy od tego co jest na usg dlatego najlepsza opcja to lekarz
 
Teraz badań nie powtórzę, wyjeżdżam na tydzień. Prawdopodobny 6 tydzień będzie po 11 stycznia i dopiero wtedy mogę udać się na USG
 
reklama
Do góry