reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
5791 beta 27 czerwca dzis niestety tylko 9777 beta z 2 lipiec wiec nic tego nie bedzie rosnie bardzo slabo
 
no hej jeste po wizycie no serduch niebije wyszlo kolo 6 tydzien 2 dni beta wzrosla jeszcze ponad >10000 ale dokladnie nie wiem ile bo lab robi tylko do takiego wyniku jezeli ym chciala bardziej szczegolowo to musalabym powiedziec.
ciaza podrosla widac zarodek ale bez akcjii serca tydzien teu mial 2,3 mm dzis ponad 5 mm ale serduszka brak. kazal odstawic leki i czekac na poronienie ?? z synem bylo widac serduszko 7 tydzien 4 dni ale i beta rosla ładnie. nie wiem czy powturzyc jeszcze raz bete dla spokoju czy co robic. czy odstawiac leki i czekac ?

szczerze to nie wiem co robic ???
 
Ostatnia edycja:
  • Jeśli czujesz, że to Ci pomoże, uspokoi - to tak. Też przez to przechodziłam. Nie powtarzałam bety, ale usg miałam robione chyba z 5-6 razy przez różnych lekarzy. Nie mogłam w to uwierzyć :(
 
Do góry