reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dołączył(a)
16 Marzec 2018
Postów
8
Witam. Drogie Panie proszę o odpowiedź. Moja żona jest w początku ciąży . Na badaniu krwi beta HCG jednego dnia miała 2400 mlU/ml, a następnego 6900 mlU /ml. Czy oznacza to ciążę mnogą ? Jutro będzie miała usg, ale ja jestem niecierpliwy i już chciałbym wiedzieć.
Dodam że jej starsza siostra ma bliźniaki.
 
reklama
Do oznaczaenia tc służy na początku data ostatniej miesiączki. Sama widzisz, że te widełki mają dużą rozpiętość.
Tak,właśnie nie znam się na tym. Jutro idę do lekarza więc sie dowiem,ale myślałam ze mozm ktos już dzisiaj mi powie :) Ostatnia miesiączke mialam 18.04.18 , ale z tego się się orientuje to na poczatku ciąży można mieć miesiaczke.
 
reklama
Na początku ciąży mozna miec plamienie implantacyjne w dniu okresu ale nie każda kobieta je ma.Ja nie mialam.
Ale różni sie od miesiaczki.
Beta słuzy do potwierdzenia ciąży i sprawdzenia czy ta ciaza sie prawidłowo rozwija dlatego dobrze jest wynik po 72 godzinach powtórzyc.
Ja mysle ze gdzies 4/5 tydz:)
 
Do góry