reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta i Progesteron

Aleksandra893

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Styczeń 2023
Postów
590
Hej! Ostatnia miesiączka 14.04 teoretycznie owulacja wg testów 21.04 chociaż drugi pozytyw był 28.04 (nie brałam go na poważnie) Stąd nie wiedza co do okresu teoretycznie jeśli woulka była 21.04 to jestem dzień po terminie a jeśli 28.04 to do okresu mam 5 dni.. dziś coś mnie tknęło bo od dwóch dni wstaje w nocy siusiu z tak pełnym pęcherzem, że aż się dziwiłam- test pozytywny delikatna kreska pobiegłam na betę sprawdzić czy test nie oszukuje i mam wyniki- zbadałam też progesteron bo dużo Was tu o nim pisało przy oznaczaniu bety.

Dziewczyny jak wg Was progesteron ? W styczniu miałam poronienie zatrzymane, ale w tamtej ciąży w ogóle nie badałam progesteronu..
 

Załączniki

  • 92D785A6-289F-4125-B2CB-9180CEF64463.png
    92D785A6-289F-4125-B2CB-9180CEF64463.png
    59,4 KB · Wyświetleń: 159
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry