reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta słabo rosnie a progesteron spada

Rozwiązania
0
Czy któraś z Was miała podobną sytuację: na pierwszym badaniu beta 140, progesteron 17, tydzień później beta 850, progesteron 9. Czy to oznacza że zarodek nie ma szans na wykształcenie i prawdopodobnie zakończy się to poronieniem ? :(

reklama
Rozwiązania
0
Nie. Też na początku miałam w normie a później koło 8 tygodnia spadł na 9. Dostałam duphaston i wszystko jest w porządku. Nie martw się na zapas i idź do lekarza.

Mała.czarna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lekarz powinien przepisać ci duphaston a beta czasem rośnie wolniej ważne żeby była w normie

Fado123

Rozwiązania
2
Koniecznie skontaktuj się z ginem ,powinien dać luteine i duphaston ,też miałam niski progesteron

MaryH

Rozwiązania
23
Z tym progesteronem to też bym tak od razu nie panikowała tylko zrobiłabym jeszcze raz badanie bo progesteron w organizmie kobiety wytwarza się skokowo i jeden niski wynik jeszcze o niczym nie świadczy.

kaylla

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Przyrosty bety mieszczą się w normie, jeśli te badania dzieli równo 7 dni (blisko dolnej granicy). Co do progesteronu nie pomogę.

Aniaanka

Rozwiązania
0
MaryH ma racje a ginekolg sam bedzie wiedzial co ma przepisac czy np tylko luteine czy moze cos jeszcze. Ja bralam tylko luteine i wystarczyla a progesteronu nie badalam wcale. Jesli ciaza jest zdrowa to sie utrzyma.

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja też miałam niski progesteron i doktor mi kazał brać duphaston i zastrzyki prolutex. Potem już nie badałam progesteronu i było ok.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Potrzebuję porady 7
P Potrzebuję porady 4
alekurka Potrzebuję porady 8
M Pytanie tygodnia 12

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry