reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BETA wykazuje ciążę a dostałam miesiączkę

Dołączył(a)
25 Styczeń 2021
Postów
10
Cześć pisałam niedawno na tej stronie "
Od 6 dni spóźnia mi się okres. Staramy się z mężem o dzidzie. W dzień planowanej miesiączki zrobiłam pierwszy test - wyszedł negatywny. Dziś zrobiłam drugi i pojawiła się blada druga kreska. Czy mogę być w ciąży?" Zrobiłam bete jak radziłyście. Wynik ? 3 tydzień ciąży. Tylko schody zaczynają się gdyż dostałam 3 dni temu okres. Czytałam o plamieniach na początku ciąży tylko problem w tym że ja mam normalny okres.
 
reklama
Tak jak koleżanka wyżej pisze, najlepiej skonsultować z lekarzem każde krwawienie w ciąży. Oczywiście nie musi to być nic groźnego, ale lepiej aby sprawdził to lekarz. I powtórzyć betę, aby sprawdzić czy przyrasta prawidłowo. Powodzenia 🙂
 
To może być już niestety beta spadkowa przy ciąży biochemicznej. Powinnaś sprawdzić po 48h i skonsultować z gin. Powodzenia!
 
Niestety też mi się wydaje, że to może być ciążą, która jednak się nie utrzymała... Jeśli owulacja Ci się nie opóźniła, to 6 dni po terminie @ powinnaś mieć już betę w setkach... 13 to można mieć w terminie @ a najczęściej nawet wcześniej...
Jedyna nadzieja w tym, że istotnie owulacja się opóźniła i to bardzo młoda ciąża. Chociaż to krwawienie nie wyrokuje dobrze... Ale może też mieć inną przyczynę np. krwiak.
Koniecznie powtórz betę dwa dni po tamtej. A jeśli minęło więcej czasu, to po prostu powtórz dziś lub jutro i zobacz, czy spada czy rośnie.
 
reklama
Niestety miałam to samo, blada 2 kreseczka beta 18 (3 tydzień) niestety 6 dni później krwawienie, skrzepy, ból brzucha powtórzyłam betę spadło do 3 w trakcie krwawowenia usg, ginekolog stwierdziła ciążę biochemiczna. Tak sie niestety dzieje organizm wie co robi. Ginekolog dał zielone światło na starania od następnego cyklu. 3 cykle za nami i nic z tego. Ostatnio monitoring owulacji oraz duphaston w razie 'w'
Zrób betę ewentualnie przy mocnych skurczach pilnie do ginekologa żeby sprawdził czy wszystko ladnie sie oczyszcza. U mnie krwawienie trwało 6 dni tak jak zazwyczaj okres
 
Do góry