)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Bezpłatne warsztaty treningu mięśni dna miednicy w Poznaniu

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2016
Postów
2
Rozwiązania
0
Zapraszamy wszystkie Panie w ciąży jak i te, które poród mają już za sobą na bezpłatny warsztat treningu mięśni dna miednicy.

W trakcie ciąży mięśnie te pod wpływem rosnącego malucha ulegają osłabieniu, tracą swoje napięcie. Regularny trening mięśni dna miednicy wzmacnia je i uelastycznia, co zmniejsza ryzyko ich urazu w trakcie porodu (pęknięcia, nacięcia krocza), ale także uczy świadomego rozluźniania tych mięśni, ułatwiając dziecku przejście przez kanał rodny. Dzięki odpowiedniemu treningowi zdecydowanie łatwiej jest im również wrócić do właściwej kondycji już po porodzie.

Podczas warsztatu dowiesz się m.in.:
>jak wyczuć swoje mięśnie dna miednicy
>jak prawidłowo je napinać i rozluźniać
>jak o nie zadbać, a czego koniecznie się wystrzegać.

Zajęcia poprowadzi Certyfikowana terapeutka treningu dna miednicy wg koncepcji BeBo®. Skupi się na prewencji, terapii oraz przeciwdziałaniu konsekwencjom zbyt słabych mięśni dna miednicy, jak nietrzymanie moczu czy opadanie narządów miednicy mniejszej, czyli bardzo częstych dolegliwościach poporodowych.

Więcej informacji: Link do: Zadbaj o Dno Miednicy | Facebook
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry