reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Integral co u WAs? jak noce? jak malutka?
jak sie czujesz po porodzie?

Aga- no tak. juz pamietam ;) pewnie nie mozesz sie doczekac :)))
a macie zdj 3d? (na pamiątkę ) ?

chodzisz prywatnie do gin czy na nfz?
 
Melduje sie. Wczoraj wyszlam ze szpitala i jeszcze sie ogarniam. Dupsko mnie boli po porodzie ale warto bylo urodzic sn. Tym co chca rodzic serdecznie polecam znieczulenie zo! Jest fantastyczne tak moge rodzic co rok. Pierwsze 3 cm do znieczulenia to meczarnia a potem w godzinke 10 i zero bolesnosci!!!! Wyznawalam milosc dla pana doktora anestezjologa :p ( byl bardzo przystojny).

Malutka Milka jest super. Ma zoltaczke i taka oliwkowa skore. Spi ladnie. Jest na moim mleku caly czas ale, w szpitalu musialam ja troche podokarmiac mm. Mimo ze budze sie w nocy co 3-4 h jestem wyspana i pelna energi. Tylko te dupsko boli. Pozdrawiam was serdecznie dziewczyny.
1500726889-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@black_cherry Chodzę do 2 lekarzy prywatnie. Ale jednego mam w pakiecie medycznym z Medicover. Niestety zdjęcia 3d nie mamy (tzn jedno takie malutkie..) , jeden lekarz ma aparat w 3d ale Tymek ciągle zasłania u niego buźkę, a drugi ma w 2d. Ale w czwartek widzieliśmy jak Tymuś robi dziubka i puszcza buziaki ;D Waży już 2,800 kg [emoji170]

@Integral Ale piękna córka! Fajnie, że już w domu ;)
Ponoć w USK anastezjolog daje takie znieczulenie, że nie jest się w stanie chodzić, to prawda że tak zwala z nóg?
Jak znajdziesz chwilę to napisz w jakiej pozycji udało Ci się urodzić, czy mogłaś rodzić tak jak Ci wygodnie, a wcześniej korzystać z piłek itp? Była wtedy z Tobą położną? Rodziłaś z mężem? Był obok? Stał przy głowie czy jak to się odbywa?
Kurcze sorki.. tyle mam pytań! :D Odliczam dni do poznania Tymka mimo, że dokładnej daty nie znam... :)
Jeszcze raz ogromne gratulacje dla całej rodzinki! :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Integral dobrze ze z zółtaczka Was wypuscili :)
sliczna Milenka.
jaka duża :)
moja to kropka była malutka...
topiła sie w rozmiarze 56 ...o_O:errr:

ja nie jestem za porodem sn.
ciesze sie ze miło wspominasz.
najgorsze ze tyłek boli..
dla mnie niewyobrazalne zeby tak popękać :(
przeciez to musi bolec jak jasna ch....
a jak siadasz? masz jakies koło?
pomogła Ci szkoła rodzenia?
stosowałas sie do ich wskazowek,porad?

jak sobie radzisz z córeczką?
inaczej w sprawach kosmetycznych,pielegnacyjnych :)

3majcie sie i odezwij czasem!:D:D

Aga--
moja tez sie zasłaniała.
2x mialam szanse miec 3d i akurat odwrocona policzkiem :(
eh
a po starszej córce mam pamiątke!
wspaniałe zdjecia.

juz niedlugo i Ty powitasz synka.
a chcesz rodzic prywatnie?
 
@black_cherry Niee, nie widzę sensu w porodzie prywatnie :) Mając takie dobre warunki i genialny oddział neonatologiczny to biorę pod uwagę jedynie USK ;) w prywatnych znów plaga gronkowca.. Nie jest to warte swojej ceny .. ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga juz Ci odpisuje na wszystkie pytania:
Anestezjolog dal mi takie znieczulenie ze nic nie czulam ale nog mi nie odebralo. Byly slabe ale je czulam i normalnie podciagalam. Trzy godziny po porodzie mozna swobodnie chodzic.
Rodzilam na lozku porodowym bo bylam podpieta pod ktg. Po znieczuleniu lepiej pilnowac tentna dziecka. U mojej skakalo do 200 przy partych. Ale bylo mi bardzo wygodnie. Tylko troche tylek zdretwial.
Pilek nie bylo w mojej sali ale worek sako i prysznic. Mnustwo niejsca do dreptania.
Polozna przychodzila co chwile i sprawdzala rozwarcie. Byly bardzo mile.
Rodzilam z moim R, on przecinal pepowine.

Reszte dopisze..... cdn.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Integral dzięki za info! Zaraz mnie to czeka.. :) Mam nadzieję że u Was w domku wszystko okej i maleństwo przyzwyczaja się do życia poza brzuszkiem ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a szpital z w-wskiej jest przeniesiony czy połączony razem z usk?

Aga rozumiem,.
myslałam ze jak masz prywatnego lekarza (ktory pewnie pracuje w ktorejs z klinik) to i tam bedziesz rodziła.

co do gronkowca..
nie zgodze sie z tym.
one sa wszedzie.
ja swoja pierwsza corke rodzilam na W-wskiej, żadnej bakterii nie mialam. ani ja ani ona.
kolezanka ur m-c po mnie i mały miał juz bakterie.
to jest loteria.
mozesz zarazic sie wszedzie.

druga córkę urodziłam w prywatnej klinice i tez jestesmy zdrowe mimo ze słyszałam wiele hejtów odnosnie gronkowca.
wydaje mi sie ze pisza to osoby ktore powtarzaja czyjes słowa.
same sa przed porodem albo rodzily gdzie indziej ale hejt trzeba rozpowszechnic wiec smarują ile wlezie.

nie daj Boże ale USK tez ma bakterie.
oby na Was nie trafiło.
 
reklama
@black_cherry Oczywiście, że gronkowiec jest wszędzie, niestety.. Znika i wraca.. Kilka miesięcy temu sąsiadka i jej maleństwo wyszli z gronkowcem z Parkowej i nawet nikt jej nie powiedział, że to właśnie to.. Dopiero położna w domu, a przecież mieli już to w szpitalu.. płacąc tyle kasy sorry, jak dla mnie nie do przyjęcia.. Nie jest jedyną osobą którą znam i wyszła z gronkowcem, więc ja akurat mam realną podkładkę pod swoje słowa ;)
Ale mi już nawet nie o to chodzi. Po prostu mam w głowie, że w razie jakichkolwiek komplikacji (tfu tfu!) wsadzają maleństwo do karetki i sru do szpitala wiozą, tak samo jest z mamą. Niestety ale mają tam tylko sprzęt do reanimacji, ja wolę mieć normalny, w pełni wyposażony szpital pod ręką. Ale każdy ma wybór i sam decyduje ;)

Mój lekarz jest prywatny, ale nie pracuje w żadnym z prywatnych szpitali tylko jest zast. ordynatora w USK ;)

Stara Warszawska (Śniadecki) jest przeniesiona między USK a tą starą Filharmonię i jest to zupełnie inny szpital.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry