reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka - alergia na mleko?

AsiaKC

Just mama
Dołączył(a)
21 Maj 2007
Postów
3 717
Witam raz jeszcze.

Mam problem - mój syn dość często skarży się na ból brzuszka. Zdarzają mu się też problemy z biegunką, szczególnie gdy spożywa dużo mleka uht i przetworów mlecznych. Po odstawieniu wszystkim produktów mlecznych problemy ustały, wprowadziliśmy potem jogurty a do picia zwykłe bebiko (pił je już wcześniej) i kłopoty nie powróciły. Czy to możliwe że to alergia? i na co, skoro mleko modyfikowane zwykłe nie powoduje biegunki?
Testów nie robiliśmy, synek ma prawie 5 lat.
 
reklama
Mój synek miał alergie na mleko modyfikowane,ale tylko niektóre.Alergia wybiórcza ;-)
A próbowałas dawc mleko nie uht?Takie świeże,w butelce albo folii.
Zapiszcie sie do alergologa,testy skórne są bezpłatne a 5 letni maluch juz da rade.Mój Adas mial zanim skonczyl 4 i jakos wytrzymał.Wiadomo,nic miłego bo kilka ukłuć jest ale juz wiemy co mu dolega.Od razu wyskoczył odczyn alergiczny na trawy i zboża,alergia na mleko-mineła:tak:
A u Ciebie dziwne jest tez to ze po wprowadzeniu jogurtów jest ok,wiec tak jakby tylko mleko uht powodowało kłopoty żołądkowe.
 
Do góry