reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka w ciazy

Hesia1911

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Maj 2017
Postów
1 399
Witam
Czy na biegunkę mogę zastosować Raphacholin C ? Zapisała mi to lekarka ale jakoś się boję to wziąć ...w dawce. 3x1.
 
reklama
Miałam Rotawirusa mniej więcej tez w 4 miesiącu i moja lekarka doradziła mi dicoflor i elektrolity. Z tym że rotawirus sam przechodzi a nie napisałaś jaka jest u Ciebie przyczyną biegunki.
 
Dziękuję za odpowiedź.
U mnie niestety przyczyną nie jest znana.
Lekarka rodzinna nie skierowała mnie na żadne dodatkowe badania
 
Można, tam w składzie nie ma nic co by szczególnie miało cokolwiek zdziałać czy to w ciąży czy bez niej.
 
Ja bym spróbowała prędzej jagód. Rapacholin to chyba jest na wątrobę. Pij dużo. Na początku ciąży miałam grupę jelitówkę ale dałam radę bez leków.
 
Ja tez mialam taka nadzieję ze dam radę bez ale dziś już jest istny Armagedon. Wzięłam 1 tabletkę i czekam. Staram się pić ale wszystko jak szybko wlatuje tak wylatuje.
A na obiad spróbuję makaronu z jagodami nadzieję ze choć troszkę się utrzyma ...
 
Ok w takim razie zamienię na ryż,dzięki za podpowiedź.
Moj mąż ma to samo więc myślę że to jakiś wirus nas dopadł niestety :/
Żelaza nie biorę.
 
reklama
Jak wirus to koniecznie jakieś probiotyki, żeby odbudować jak najszybciej florę bakteryjną i elektrolity również, jeśli występuje odwodnienie. Jeśli coś by cię zaniepokoiło podjedź do szpitala, żeby sprawdzili, czy wszystko jest ok. Czy lekarz ci o tym nie powiedziała?
 
Do góry