reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Rodziłam w sierpniu na Wyspiańskiego, pierwszy poród, byłam cała przerażona, ale dzięki naprawdę świetnym paniom pielęgniarkom wszystko poszło szybciutko i sprawnie ( 5godzin skurczów, 20 minut bóli partych). Polecam jak najbardziej, maleństwem się również świetnie zajmowały, a babeczka z poradni laktacyjnej była Aniołem!
 
reklama
hop hop dziewczyny gdzie sie podziewacie co tu tak cicho:no:
Przygotowania świąteczne pełną parą u mnie tak ale od dzisiaj już na całego bo biorę sie za placki i mięsa także po pracy będzie ciekawie oby tylko pannice były grzeczne.
a ja dzisiaj poszłąm po bandzie i ścięłam włosy na krótko wyglądam fajnie koleżanką też sie podoba gozrej z mężem bo rano mi mówił zebym przypadkiem na chłopaka sie nie ścieła no ale cóż twórczość jak zawsze pozostawiłam mojej fryzjerce bo do niej mam 100 %zaufanie i wiem że mi dobrze zrobi, mam nadzieję że po myciu też będę taka zadowolona.
A jak u was co slychać jak dzieciaczki zdrowe. A moje nie idą przez nastepny tydzień do przedszkola wiec będzie jazda bo ja biorę wolne żeby szykować już na sylwka jedzenie.:rofl2:
 
Hej . U nas też przygotowania pełną parą... mama piecze ciasta a ja robię pasztet z selera... Dzieciaki zdrowe i pełne energii. Oluś miał wczoraj w przedszkolu przestawienie Jasełka na góralską nutę... było śliczne i naprawdę udane...
A tak wogóle korzystając z okazji chciałam złożyć wam życzenia

Dziś anioły latają po niebie
i ogłaszają Boże Narodzenie.
A gdy gwiazdka betlejemska zabłyśnie,
to życzenia spełni wszystkie.
Życzę wszystkiego co najlepsze,
Zdrowia, szczęścia i miłości,
A to wszystko resztę wynagrodzi.
Wesołych i ciepłych z rodziną spędzonych świąt.
Życzy ho hoo hooo!!!
aaa.jpg


 
Zcy ktoś tu jeszcze zagląda czy tylko ja?
JAk tam dziewczyny w nowym roku ja pomalutku ogarniam sklep towar za towarem układanie przekładanie i takie tam.
Dziewczynki wróciły do przedszkola patka bez chęci bo ona chce zostać w domu, wogóle zrobiła się strasznie niegrzeczna już mi pomysłow brakuje jak z nią postepować ani prośbą ani groźbą :no:.
A zabawa sylwestrowa udała sie super do 4 siedzieliśmy łącznie z Patką bo ona spać nie pójdzie jak goście są i siedziała do ostatniego no cóż już kiedyś mwiłam że to jakieś zoombie:cool:
 
Witam w tym Nowym Roku i życze wszystkiego naj najlepszego;-)
Cisza tu na całego stare mamusie jak i nowe już znikły oj rozpadło sie nasze forum a tak było fajnie:no: no cóż.
U nas ok święta spędziliśmy troche w domu troche u rodzinki,ja oczywiście w pracy też byłam ponad norme,ale wiadomo ludzie robia zakupy ino dwa razy do roku-na święta,więc pracy mieliśmy co nie miara.No ale nie narzekam wypłata już na końcie opłacało sie charatać po godzinach.Sylwestra miałam u mnie w domu po pracy dziewczyny z mojego sklepu wraz z mężami zrzucili się do mnie i szaleliśmy do 4 rana.Na szczęście moje dzieciaczki po oglądnięciu tornada petard padły przed pierwsza więc zabawa była udana.W Nowy Rok kolejna partia gości moja rodzinka sie zwaliła więc podojadaliśmy co zostało.Święta i po świętach a tak długo na nie czekam no cóz odliczanie na nowo.Chociaż przyznam wam sie,że co święta to są co raz lepsze dzieciaczki co raz więcej rozumią śpiewają kolędy do kościoła na szopke chcą popatrzeć widać zmiany z roku na rok.
 
A tu martwa cisza ale usprawiedliwienie jest-zasypało pewnie was.No zima na całego sypie pługi zaspały jak co roku,ale ogólnie jest pięknie szkoda,że tak nie było na święta.Ja dzisiaj miałam ostatni etap świąt czyli księdza.Mati miał tyle mu do powiedzenia,że ogólnie moja i Angeliki obecność była zbędna:happy:.Ksiądz stwierdził,że straszna gaduła:cool:Angelike mi coś zbiera:angry: a w czwartek maja jechać do banialuki więc przetrzymam ja te dwa dni w domu podkurować ja.Miłego dnia i oby was tak naprawde nie zasypało pa
 
No faktycznie zima przyszła wkońcu i ciekawe na jak długo zostanie, żeby nie było że zaraz ciepło przyjdzie i wszystko stopnieje.
Ja z moimi od soboty codziennie na sankach żeby się nacieszyły a efekt taki że znowu zaczynają kaszleć i katar no ale oby nic gorszego nie doszło bo teraz te dni babci i dziadka w przedszkolu wiec muszą być.
A faktycznie to nasze forum umarło.
 
reklama
Czechowice-Dziedzice :)

termin: 21.01.12 :)

własnie klikam z Szpitala w Tychach :)
leże na obserwacji mam nadziee ze raz dwa mnie wypuszcza stad...

Zdziwily mnie panujace tu warunki; osoby ktory urodzily z osobami ktore nie rodzily, dzieci na salach. zapalone swiatlo w nocy. nie idzie spać :( do tego grzejniki na max rozkrecone ze w nosie zasycha uffffffffff
 
Do góry