reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Cześć Mamuśki ;-)

Bernadko jak już tak bardzo chcesz to masz :-p

Pozdrawiam :-)
 

Załączniki

  • 66.jpg
    66.jpg
    186,9 KB · Wyświetleń: 25
  • 60.jpg
    60.jpg
    153,4 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Jejku przepraszam, że mnie tak dłuuuuugo nie było :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Jednym słowem miałam problemy, dalej mam. Ciągle praca, dom, jeszcze zapisałam się na kurs prawa jazdy :-D Na razie jest to teoria, zobaczymy jak wyjdzie praktyka.
Oliwka rośnie jak na drożdżach. Dużo gada, praktycznie buzia jej się nie zamyka :-D No i najważniejsze... W końcu pozbyłyśmy się smoka i o dziwo obyło się bez większego płaczu :-)
Pozdrawiam wszystkich i gratuluję świeżo upieczonym mamusiom :-D:-D:-D

Moja mała łobuziara ;-)
eaac25bcedf8a4fe.jpg
 
Deisy ale juz wielka Zuzka jak ten czas leci.
Kitka fajnie że pan smok odszedł w odstawke ja Natce zabrałam towarzysza jak skończyła 1.5 roku też bałam sie ze będzie wojna ale łatwo poszło nie chciałm przeciągać bo bałam się ze jak przyjdzie dzidziuś i będzie miał smoka to już nie odda go Natka bez walki.
A u reszty co taki zastój Brendy Bernadka Agusia i cała reszta hop hop
 
Hop Hop :-)
Meldujemy sie na stanowisku... moja mala terrorystka w koncu usnela bo ciezkich zmaganiach. Od kiedy zaczelam ja dokarmiac Nan mam z Nia urwanie glowy :-( kupki mi dziecko nie moze zrobic :-(ale doczytalam dzisiaj i jestem madrzejsza...
Poza tym spacerkujemy sobie...dotleniamy sie....a w nastepny poniedzialek biore mala na egzamin (nie ukrywam, ze licze na taryfe ulgową:tak::-D)
Niestety nie udalo mi sie jak narazie zaliczyc zadnej poprawki...jestem poprostu wsciekla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Byłam wczoraj na bioderkach z Patką wszystko ok ale co sie nasłuchałam o karmieniu dzieci to horror co im podają. Babki mówiły ze Nan ponoć najlepszy bo po bebiko i bebilonie dzieci mają kolki uczulenia i różne takie. Ja jade na cycku i czasami jak widze że mała głodna a ze mnie już jej nie leci daje bebiko ale wypije mi max 50ml. Wczoraj wieczór wyłam mi 3 godz plecy mnie tak bolały ze mąż mnie masowała wieczór śmiałam się ze całą ciąze sie nie doczekałam masażu a tu prosze, chyba chcial coś ode mnie.
Doszedł mi bujaczek poskładałam i mała śpi słodko więc mogłam nadrobić księgowanie faktur bo teraz z dwójką dzieci graniczy to z cudem.
Brendy nie łam się egzaminki wkońcu zdasz tylko czas na nauke musisz mieć no i chec. Powodzenia na kolejnym
 
hey hey

U mnie narazie zajob....w pracy masakra mamy teraz ciezkie projekty powiedzialabym nawed ze BARDZO ciezkie..........rece mnie przerazliwie bola...nie mowiac o kregosłupie echhhh nie moge sie schylic...

Ogolnie pozatym to wszystko ok,Natka chodzi do przedszkola,bardzo lubi swije przedszkole
teraz czekam z obiadkem na mezulka :)
 
Brendy gdzie kupiłaś ten proszek na te kolki bo ja zeszłam dzisiaj pare aptek w Żywcu i nigdzie go nie ma ponoc to jakiś stary preperat i już go nie sprowadzają, a mała wczoraj doprowadzała mnie do szału i już sama nie wiem co wymyślić.
A tak pozatym to co słychać u Was kobitki?
 
reklama
Do góry