reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie - gdzie znajdę dobry sklep z wózkami (duży wybór, profesjonalna obsługa w Bielsku lub innym mieście, może być Cieszyn. Czechy, a także Śląsk
 
reklama
op hop gdzie sie podziewacie? Zaczęłam podawać małej wode koperkową narazie 3 dni mała jest w miare spokojna zobaczymy co będzie dalej szkoda tylko ze natce nieb mozna wytłumaczyc zeby zachowywała sie ciszej jak mala spi
 
Mery trzymam kciuki zeby kolki juz nie wrocily.... Olek na szczescie nie mial kolek... ale synkowi od kolezanki pomagala Gripe Water... polecam z jej doswiadczenia...

A u nas jakos leci... Olek coraz wiecej broi.... czasami nie mozna z nim wytrzymac...
W niedziele bylismy na lotnisku... na pokazach... ale nas wywialo.. masakrycznie zimno... dlaczego ta jesien juz sie zaczela... buuuu....
Tydzien temu bylismy na weselu.... i za dwa tygodnie znow idziemy.... jakis urodzaj na wesela w tym roku...

A co z naszym spotkaniem.... lato sie skonczylo a tu nic....
 
Hej dziewuszki :-) u nas jakos leci...mala coraz mniej spi, ale za to coraz wiecej je :-D i zaczal sie okres obserwacyjny ... leży i patrzy ;-)

Co do spotkania - jestem za...z malym problemem...narazie nie mam auta i nie wiem kiedy bede miec... w sobote wracajac z wesela mialam wypadek samochodowy i narazie jestem uziemiona...:-:)-:)-:)dry: chyba, ze dobrze pojdzie i tata mi zalatwi auto zastepcze....

Buziaki od Amelki :-)
 
Agusia właśnie ta woda koperkowa co podaje to jest ta gripe water tylko jak Patka ją wypije to sra mi teraz tak ze musze wszystko przebierac bo ciuchy też brudne no ale grunt że wieczór tak nie wyje strasznie całkiem jej nie przeszło ale jest lepiej.
Brendy a cos to robiła że wypadek miałaś mam nadzieje ze nic poważnego.
ja dalej bez auta mąż wybredny nic nie może znaleźć dla siebi więc do pracy jedzie naszym autkiem a ja na zadupiu z dziećmi sama czasami wyrwe sie do rodziców i tam czekam na niego az skończy prace..
Idziemy w czwatrek z mała na sczepienie a z Natka na bilans 2 latka ciekawe co sie dowiem.
Tak wygląda teraz mój mały szkrab
my.php
 
Dajcie znać czy da się to zdjecie wyświetlić bo przyszedł mi jakiś głupi komunikat jak nie to pokombinuje znowu zeby sie pochwalić
 
Witam!

Dawno mnie tu nie było, pewnie żeście już pozapominały, że kiedyś taka osoba zaglądała :)

Brandy i Mery prześliczne macie kruszynki:)

U nas w rodzince ostatnio także przybyło nowych dzieciaczków. W zeszłym tygodniu urodziła kuzynka córeczkę, a dwa dni temu siostra męża synka.

Pogoda jesienna jakoś nastaraja małooptymistycznie, a jeszcze niedawno były cieplutkie dni.

Mam nadzieję, że mogę do Was czase zaglądać?

Mimo paskudnej pogody życzę miłego popołudnia :)
 
hey u nas zycie na pełnych obrotach-dom praca i tak w kółko nie moge sie z niczym odrobic:wściekła/y::wściekła/y: bo ostatnio mamay mały wycisk w pracy buu

A do tego kupujemy wkoncu cos własniego z czego przeogromniascie sie ciesze-domek co prawda nie duzy 80 metrow parter z poddaszem-ale jak ja to mowie ciasne ale własne:tak::tak::tak::tak:

Troszke jeszcze bedzie tam roboty bo trzeba go wykonczyc ale mysle ze na wiosne sie przeprowadzimy:tak::-D

A oto spełnienie moich marzen
 

Załączniki

  • PICT0353-vert.jpg
    PICT0353-vert.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Hej mamuśki :-)
U nas dzień jak codzień... mała coraz mniej śpi a coraz więcej obserwuje :tak:
Mery - szkoda gadac na temat tego wypadku...niestety auto poszło do kasacji :-(teraz z jakieś 2 miesiące musze czekac na nowe :dry:

Bernadka - kupujta dom - będzie parapetówka :tak::-D:tak: oczywiscie z maluszkami :laugh2:
 
Do góry