reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bio Oil na rozstępy

Milmo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
869
Myślałam, że mnie to ominie, ale rozstępy pokazały się w 38 tygodniu ciąży! Niestety jest mi bardzo źle z nimi, nie są jakieś mega wielkie, ale postanowiłam działać... Ciąża się przedłuża, a ja codziennie widzę coś nowego. Skuszona dobrymi opiniami zamówiłam Bio Oil, ponoć skuteczny na świeże rozstępy. Ktoś próbował?
 
reklama
Rozwiązanie
Ale one z czasem zbledną, prawda? Teraz są fioletowe...
Tak, na początku są fioletowe (i dopóki są fioletowe to najlepiej działa terapia laserem) po czasie zbledną (u mnie po 6miesiacach od pojawienia się). Tak jak dziewczyny piszą, smarować się możesz, ale olejki zapobiegają a nie zmniejszają już istniejących rozstępów. W każdym razie jeśli masz tendencje do rozstępów to niestety nawet najlepszy krem Cię od nich nie uchroni. Mi też się pojawiały dopiero w ostatnich 3 tygodniach ciąży... Pocieszające jest to że z czasem na prawdę nie wyglądają tak źle ;)
reklama
Używałam wielu różnych specyfików przez całą ciążę i jak widać nic to nie dało, bo rozstępy i tak się pojawiły.
Ja tez cała ciążę się kremowałam, olejowałam itp a brzuch i tak pocięty rozstepami nawet na wzgórku łonowym...
Po ciąży tez probowalam sie ratować różnymi spacyfikami i nic :(
 
reklama
Ale one z czasem zbledną, prawda? Teraz są fioletowe...
Tak, na początku są fioletowe (i dopóki są fioletowe to najlepiej działa terapia laserem) po czasie zbledną (u mnie po 6miesiacach od pojawienia się). Tak jak dziewczyny piszą, smarować się możesz, ale olejki zapobiegają a nie zmniejszają już istniejących rozstępów. W każdym razie jeśli masz tendencje do rozstępów to niestety nawet najlepszy krem Cię od nich nie uchroni. Mi też się pojawiały dopiero w ostatnich 3 tygodniach ciąży... Pocieszające jest to że z czasem na prawdę nie wyglądają tak źle ;)
 
Rozwiązanie
Do góry