reklama

biszkopty, chrupki kukurydziane

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez bbb223, 12 Maj 2005.

1. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam drogie Mamy. czy podajecie swoim dzieciaczkom biszkopty i chrupki kukurydziane? od kiedy zaczęłyście podawać i jakie (nazwa, firma)? wiem, wiem, każde dziecko jest inne i mojemu niekoniecznie moze podpasować to co Waszym pociechom, ale będę wdzięczna za odpowiedż. i jeszcze jedno. czy biszkopty bezglutenowe czy "zwykłe", bo z glutenem to niby trzeba uważać, a nasłuchałam się ,że wszyscy podają zwykłe, zresztą przyznam, że nie spotkałam jeszcze nigdzie bezglutenowych, choć słyszałam, że są. gdzie można takie kupić, bo nawet w sklepach ze zdrową żywnością itp. nie spotkałam. jeszcze raz dziękuję za ewentualną odpowiedż (podpowiedż) :)

2. SIABA

SIABA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam bbb ja od miesiąca daję małemu chrupki kukurydziane takie najzwyklejsze u nas najpopoularniejsze są firmy "boltex" (sprawdziłam na opakowaniu), a mały ma prawie 7 miesięcy i bardzo lovvvve chrupki.
    [​IMG] Pzdr.

3. reklama
  4. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Z bolteksu są najlepsze. Mój Gaboszon je uwielbia...

Co do biszkoptów to zaczęłam podawać zwykłe. Ale obserwowałam czy nic się nie dzieje.
    Te bezglutenowe można kupić w sklepach ze zdrową żywnością ale są o wiele droższe od zwykłych.

5. blaszako

blaszako Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem czy u Was też, ale ja w Trójmiescie to bezglutenowe ciastka i biszkopty kupowałam w sklepie AKPOL - to jest hurtownia artykułów dla dzieci. Droższe niz zwykłe.
    Nie pamietam już dokładnie kiedy ale gdzies chyba około 8 miesiaca Kasia zaczeła dostawać chrupki FLIPSY i potem zwykłe biszkopty. Jeszcze później zaczeła dostawać zwykłe ciastka maślane (ale to tez trzeba dzieco obserwować po tym). Teraz nmiestety :( wcina juz wszystko

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Filip wcinał wszystkie chupki, jakie były dostępne, przeważnie Flipsy. Jeśli chodzi o biszkopty, to u nas też nigdzie nie było bezglutenowych, więc dostawał zwykłe, oczywiście pod czujną obserwacją. Nic się nie działo. Ostatnio widziałam biszkopty bezglutenowe dla dzieci - Miśkopty - w sklepie Geant w Warszawie, ale tam też raz są, raz nie... a Filip i tak ostatnio obraził się na chupki, nie wiem czemu, przedtem wcinał na tony... przejadły mu się czy co ;), biszkopty też jakby wyszły z łask...

pozdrawiam
    nikita

7. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzięki. chrupki wcina, biszkopty kupiłam te bezglutenowe, strrrrrrrrrrrasznie drogie!!!
    pierwszy i ostatni raz. moze się obyć bez biszkoptów, a jak przyjdzie czas to dostanie "normalne"
    pozdrawiam

8. katna

katna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tak podaje, moja natalka lubi chrupki kukurydziane. ja daje jej takie dlugie paluszki kukurydziane. sa chyba najlepsze, nie krusza sie i nie kleja do raczki.:)

9. AnsiaM

AnsiaM Luty '05 i Czerwiec '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co to za palusszki kukurydziane. ? Nie wiem o co masz na myśłi?

10. reklama
  11. minozka

minozka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Odświeżam wątek

Mała ma 6.5 m-ca... i nie wiem czy podac już jej chrupki kukurydziane [​IMG]

Wszystko co mam w ręce do jedzenia, to stara mi się wyrwać dla siebie.

12. theo

theo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja już od dwóch miesięcy wcina prażynki.
    najlepsze są takie carrefourowskie "1". dosłownie rozpływaja sie w ustach dziecka.
    Julcia uwielbia je.

Poleć forum