reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biuściaste pytania do experta :)

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
postanowiłam założyć taki wąteczek :)
Bo znowu nie mogę nic znaleść :(
Mam pytanie do naszego experta biustonoszowego o sklep w krakowie z biustonoszami.
Jakoś nie mogę go odnaleść :(
Help Help Help

muszę zakupić nowy biustonosz bo moje....hmmmm balony??? nie mieszczą się w starym:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
W Krakowie intymo4you ul. Wysłouchów 3
pn-pt 11:00-18:00
sobota 11:00-13:00

Powodzenia w szukaniu :)
Ja też chętnie wybrała bym się do jakiegoś sklepu stacjonarnego.:tak:
 
Ja jestem mały pikus przy innych, tylko korzystam z rznych forów, stronek i blogów:tak:. W internecie jest wszyyyystko :-)
 
tosika
Mierzymy się pod biustem, na ścisku, tak żeby metr trzeszczał.
W biuście w miekkim staniczku lub bez, luźno, podajemy większy wymiar.
Staniczek przy asymetrii musi być dopasowany do większej piersi.
Fiszbiny muszą okalać pierś, celować w środek pachy i przylegać do mostka.
Obwód musi być ścisły, przy kupowaniu stanik powinno sie zapinać na ostatnią haftkę na ścisku i w miarę użytkowania kiedy staniczek sie rozciągnie przepinać na ciaśniejsze.
Obwody i miski poszczególnych firm różnią sie pomiędzy sobą wiec trzeba trochę poszukać idealany staniczek i własciwy rozmiar.
A to ostatnio zaczęło pojawiac się w TVN Style. Ta babka szyje chyba najlepsze staniki w Polsce ^^ Tutaj jest najlepiej wszystko pokazane :)
http://bialelaki.pl/effuniak/
 
Haszi- poraz kolejny musze podziwic twoja imponujaca wiedze w tej dziedzinie. Wez ja jakos wykorzystaj i spieniez;-).

Kiedys juz podawalam ci swoje wymiary, tyle, ze bylo to zaraz po porodzie, no i troche sie pozmienialo. Dzisiaj sie wymierzylam bez stanika i jest tak: 69 pod biustem, biust 84-85, jaki rozmiar powinnnam kupic?
 
Haszi a więc u mnie pod biustem jest 76 (tak ja kazałaś ściskałam do bólu i prawie centymetr przerwałam:-D:-D:-D) bo tak bez ścisku to 80 wyszlo:-( no i obwód w cycach 95 :szok:(ja chyba jednak będę Tosię karmiła do 18tki:rofl2:):-D:-D:-D:-D
 
tosika (źle popatrzyłam :p) 32 (70) E w angielskiej rozmiarówce wychodzi.
70 G w europejskiej. Zdecydowanie nie C ^^ o pewnym czasie eleganckiego wgarniania do miseczki ( na linku ktory podałam babeczka to elegancko pokazuje) piersi powinny się jeszcze powiekszyć (a obwód zmniejszyc), choć nie wiem jak to się zgra karmieniem. U mnie powiększyły się po kilku mc noszenia staniczków a po karmieniu zmienszyly ale już jędrniejsze niż po starszaku.
Pieknie tez poprawia sie sylwetka, zwłaszcza kregosłup sie prostuje i lepiej talie widać :]

beaa 30 (65) D W Anglii masz spory wybór jednak 65 trzeba troche poszukać. Jak chcesz coś mocno trzymającego i kształtujacego to polecam firmę Panache zwłaszcza Panache Tango (choć fiszbiny mogą być ciut szerokie ale przy karmieniu to jest ok). Z ładniutkich Freye, Fantasie, Kaylani.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tosika...a widzisz???
70 G to piękny rozmiarek:-):tak::tak::tak:
ja się nadal nieustająco cieszę z biustonosza. Wkońcu nie mam wrażenia że cyckami po podłodze zamiatam:-D:-D:-D
Haszi
Jesteś the best:-):tak:
 
Do góry