reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska czy fabryczna

Dołączył(a)
28 Marzec 2021
Postów
3
Wykonałam test w dniu spodziewanej, z porannego moczu i jakaś dziwna kreska, nie wiem co myślec?
D72C13B6-AB73-4CE2-914B-9DD85FA4F2C5.jpeg
 
reklama
Widzę, ze to test bobo. Nie chce robić, Ci nadzieji, ale go ponów :) mnie nie wyszedł pozytywny przy becie 50, a podobno wyłapuje ciąże od bety 10. Pink wybarwił się normalnie. :)
 
Cześć Dziewczyny,
czy ten test jest Waszym zdaniem pozytywny? Zrobiłam go w 32 dniu cyklu przy potwierdzonej monitoringiem owulacji w 14 dniu cyklu.
 

Załączniki

  • 20230721_175953.jpg
    20230721_175953.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 614
Dziękuję! Wczoraj powtórzyłam test i znów pojawiła się lekka kreseczka 😀 mam nadzieję, że jutro beta potwierdzi ciążę :)
 

Załączniki

  • 20230723_090131.jpg
    20230723_090131.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 846
Hejka ! Chciałam was zapytać co sądzicie o takich wynikach testów ? Oba zrobione jeden po drugim , niestety nie z porannego moczu . Miesiączki nie mam , spóźnia się 10 dni . Wizyta u ginekologa dopiero w piątek a ja nie wiem co mam sadzić. Z góry dziękuje za pomoc 😘
 
Hejka ! Chciałam was zapytać co sądzicie o takich wynikach testów ? Oba zrobione jeden po drugim , niestety nie z porannego moczu . Miesiączki nie mam , spóźnia się 10 dni . Wizyta u ginekologa dopiero w piątek a ja nie wiem co mam sadzić. Z góry dziękuje za pomoc 😘
Od razu widać 2 kreskę ,tym bardziej jeśli miesiączka się spóżnia tak długo.Skąd te wątpliwości? Jesteś w ciąży 🥳
 
reklama
Od razu widać 2 kreskę ,tym bardziej jeśli miesiączka się spóżnia tak długo.Skąd te wątpliwości? Jesteś w ciąży 🥳
Mam nieregularne miesiączki a wciąż czuje jakby miała zaraz przyjść , kreseczki są blade wiec stad wątpliwości . Dziękuje , ze odpisałaś ! Mam zatem jeszcze jedno pytanie . Mam jutro badanie transvaginalne , bo i tak miałam umówione czy ono potwierdzi lub wykluczy ciąże ? Czy najlepiej, żeby była to neta ? 😘
 
Do góry