reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewyraźna blada kreska po czasie

Dołączył(a)
19 Październik 2023
Postów
12
Cześć,
czy często pojawia się Wam niewyraźna, blada kreska po czasie rekomendowanym na ulotce?
Ja korzystam z testów Pink i dwa razy po ok 2-3h pojawiła się druga kreska - blada i niewyrażna
 
reklama
Cześć,
czy często pojawia się Wam niewyraźna, blada kreska po czasie rekomendowanym na ulotce?
Ja korzystam z testów Pink i dwa razy po ok 2-3h pojawiła się druga kreska - blada i niewyrażna
Każdy zrobiony przeze mnie negatywny test różnych producentów miał po kilku godzinach dwie kreski. Także nie ma co tego roztrząsać. Sprawdzaj wynik według instrukcji :)
 
Witam Was dziewczyny bardzo proszę Was o opinie dziś wieczorem zrobiłam test ciazowy ( 8 dzień po owulacji ) odrazu widoczny cień cienia jakie jest wasze doświadczenie z taką mało widoczną kreską jak u mnie ? A może tylko ja ją widzę 🫣z tego pragnienia w końcu ją zobaczyć … bardzo proszę o wasze opinie co myślicie . Z góry dziękuje za odpowiedzi 😘
 

Załączniki

  • IMG_1180.jpeg
    IMG_1180.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 267
  • IMG_1175.jpeg
    IMG_1175.jpeg
    801,9 KB · Wyświetleń: 265
Witam Was dziewczyny bardzo proszę Was o opinie dziś wieczorem zrobiłam test ciazowy ( 8 dzień po owulacji ) odrazu widoczny cień cienia jakie jest wasze doświadczenie z taką mało widoczną kreską jak u mnie ? A może tylko ja ją widzę 🫣z tego pragnienia w końcu ją zobaczyć … bardzo proszę o wasze opinie co myślicie . Z góry dziękuje za odpowiedzi 😘
Coś przebija zrób betę
 
Ja robiłam testy od 8dpo i początkowo biel vizira a 11dpo cień cienia, zrobiłam po południu drugi i kreska była minimalnie ciemniejsza. I okazało się, że to ciąża.
Powodzenia!
 
reklama
Witam Was dziewczyny bardzo proszę Was o opinie dziś wieczorem zrobiłam test ciazowy ( 8 dzień po owulacji ) odrazu widoczny cień cienia jakie jest wasze doświadczenie z taką mało widoczną kreską jak u mnie ? A może tylko ja ją widzę 🫣z tego pragnienia w końcu ją zobaczyć … bardzo proszę o wasze opinie co myślicie . Z góry dziękuje za odpowiedzi 😘
Jak dla mnie testy są negatywne. Poza tym 8 dp to trochę wcześnie na testy. Masz pewność co do owulacji?
 
Do góry