• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Blada kreska krwawienie pomocy!

Gabi12345

Fanka BB :)
Dziewczyny 14 miałam robią drożność 29.04 zrobiłam test wyszła bardzo blada kreska po godzinie badz więcej na drugi dzień dostałam krwawienie, które trwa do dziś byłam pewna i dalej jestem pewna że to okres... Z głupia zrobiłam dzisiaj test zastanowiła mnie podwyższona temperatura 37.7 i szczypiace uczucie w piersiach od razu po sekundzie pojawiły się 2 grube krechy co to może byc? Poronienie? Już nie wiem co myśleć staramy się 3 lata... Jutro z rana zrobię betę i progesteron.
 

Załączniki

  • 16832299837866514633869713816592.jpg
    16832299837866514633869713816592.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 385
reklama
Dziewczyny 14 miałam robią drożność 29.04 zrobiłam test wyszła bardzo blada kreska po godzinie badz więcej na drugi dzień dostałam krwawienie, które trwa do dziś byłam pewna i dalej jestem pewna że to okres... Z głupia zrobiłam dzisiaj test zastanowiła mnie podwyższona temperatura 37.7 i szczypiace uczucie w piersiach od razu po sekundzie pojawiły się 2 grube krechy co to może byc? Poronienie? Już nie wiem co myśleć staramy się 3 lata... Jutro z rana zrobię betę i progesteron.
Nie miałam nigdy robionej drożności ale sytuację miałam podobną. Test w dniu spodziewanej @ wyszedł pozytywny. 6 dni krwawienia normalnie jak by był okres może bardziej skąpy. Po zatrzymaniu krwawienia test dalej pozytywny. Córka ma już 13 lat
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry