reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2019
Postów
3
Witam. Robiłam test fakt faktem przed spodziewana miesiączka. Druga kreska jest blada. Na drugi dzień powtórzyłam test ale wieczorem(pewnie dlatego) brak drugiej kreski.Czeka m za miesiączka.. Według was ten pierwszy test może oznaczać że jestem w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny,
Oficjalnie mogę sie pochwalić:) miałyście racje i dziękuje za wszystkie wasze odpowiedzi, blade kreski okazały sie prawdziwe:) w piątek bęta 34,38 dzisiaj (poniedziałek) 217,90 czyli chyba przyrost prawidłowy. Jeszcze raz dziękuje za wsparcie i pozdrawiam was :)
reklama
Czekanie jest zabójcze :) okresu dalej brak, tylko bóle i mam podwyższona tem pow 37 od trzech dni pieka mnie poliki, no ale wiem że takie mierzenie jest niemiarodajne... Ehh dobrze ze jest gdzie się '' wygadac'' :)
 
Ja zrobiłam dzien po terminie planowej miesiączki to była kreska ale blada, powtórzyłam test za tydzień to już była gruba krecha wyraźna. Najlepiej isc na krew i mieć z głowy. Napewno dzidzia jest
 
Tak jak poniżej :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190913_164505.jpg
    Screenshot_20190913_164505.jpg
    56 KB · Wyświetleń: 372
reklama
Do góry